KNTB logo

PŘEDVÁNOČNÍ AKCE PROJEKTU POMÁHEJTE ONKOLOGII VYNESLA VÍCE NEŽ 230 TISÍC KORUN

Dva přenosné kyslíkové přístroje, speciální polohovací lůžko a další finanční prostředky předali Komplexnímu onkologickému centru Krajské nemocnice Tomáše Bati zástupci projektu Pomáhejme onkologii a společně pokřtili kalendář na rok 2022. Ústředním motivem kalendáře, který vznikl v rámci spolupráce KNTB s projektem Pomáháme onkologii, jsou dva přístroje, které byly na slavnostní akci předány.
„Během Benefiční akce 2021 se podařila zajistit částka přesahující 230 tisíc korun, finanční prostředky jsou použity tak, abychom naplnili naše motto: Zvýšení komfortu při léčbě onkologických pacientů,“ uvedl Marek Šikula, ambasador projektu. Slavnostní akci projektu Pomáhejte onkologii v Krajské nemocnici Tomáše Bati připravil zakladatel projektu, společnost Jiří Křístek – Ofsito, a jeho partneři. Akce se zúčastnili i zástupci partnerských firem, Aleš Ordelt, ředitel společnosti JK Nástroje a Miroslav Duroň, majitel společnosti Imatech – vakuovačky.
„Každá akce, která podporuje boj s rakovinou, má smysl. Moc si této iniciativy vážíme,“ uvedl Michal Filip, předseda představenstva KNTB. „Některou z forem rakoviny onemocní v České republice v průběhu života každý třetí člověk, rakovina prsu pak patří u žen mezi nejčastější a nejzhoubnější. Děkujeme, že pomáháte, “ dodala Markéta Pospíšková, primářka onkologického oddělení Krajské nemocnice Tomáše Bati.
Projekt Pomáhejte onkologii vznikl před 6 lety a za tuto dobu se podařilo získat finanční prostředky ve výši více než 2,5 milionu korun. Za ně byly pořízeny vakuové pumpy, doplňkové přístroje, vybavení aplikačních místností nebo také vybavení čekárny pro pacienty.

Zdá se, že používáte
nepodporovaný prohlížeč

Aby Vám tato webová stránka fungovala, potřebujete moderní podporovaný prohlížeč. Pokud používáte Windows 10, máte již nainstalovaný moderní prohlížeč Microsoft Edge, který můžete použít k zobrazení tohto webu.

Microsoft Edge Logo
Microsoft Edge

Moderní prohlížeč od společnosti Microsoft

Součást Windows 10
Mozilla Firefox Logo
Mozilla Firefox

Svobodný prohlížeč se zaměřením na soukromí

Google Chrome Logo
Google Chrome

Nejpoužívanější prohlížeč na světe od Googlu

KNTB logo Budoucnost Baťovky

Nastavení soukromí a cookies

Souhlasem se sdílením dat nám poskytnete informace, které potřebujeme pro zlepšování, analýzu a marketing napříč těmito webovými stránkami. Dále souhlasíte s předáním údajů třetím stranám a mimo EU. Prohlašujeme, že Vámi poskytnuté informace jsou zabezpečeny proti zneužití.

Nastavení soukromí a cookies

Souhlasem se sdílením dat nám poskytnete informace, které potřebujeme pro zlepšování, analýzu a marketing napříč těmito webovými stránkami. Dále souhlasíte s předáním údajů třetím stranám a mimo EU. Prohlašujeme, že Vámi poskytnuté informace jsou zabezpečeny proti zneužití.

Dejte nám prosím vědět, která data nám a našim partnerům dovolíte zpracovat.


Technická data

Trvale zapnuto

Webové stránky potřebují technická data pro správné fungování. Bez těchto dat by nebylo možné například vyhledávat, přehrát video nebo dokončit objednávku v e-shopu.

Analytické a statistické údaje

Analytické a statistické údaje nám pomáhají pochopit, jaké funkce jsou vaše oblíbené, co nám na webu nefunguje, jaké zařízení pro prohlížení stránek používáte a mnoho dalších.