KNTB logo

PŘEDSTAVENSTVO KRAJSKÉ NEMOCNICE TOMÁŠE BATI VE ZLÍNĚ MÁ ODE DNEŠKA NOVÉ SLOŽENÍ

Tříčlenné představenstvo Krajské nemocnice Tomáše Bati ve Zlíně má od pátku 26. února 2021 nové složení. Předsedou představenstva se stal lékař Michal Filip, který v lednu uspěl se svým týmem ve výběrovém řízení. Ve funkci nahradil dosavadního předsedu Radomíra Maráčka, jemuž koncem února skončila smlouva a který už se do výběrového řízení vypsaného Zlínským krajem nepřihlásil. Spolu s novým předsedou přichází do čela zlínské nemocnice také ekonom Martin Déva a lékař Marcel Guřan. O změně ve vedení nemocnice rozhodla Valná hromada tvořená Radou Zlínského kraje už na konci ledna na základě výsledků výběrového řízení na manažerská místa ve všech čtyřech nemocnicích založených Zlínským krajem. Mění se také složení Dozorčí rady Krajské nemocnice Tomáše Bati ve Zlíně.

Dosud byl předsedou představenstva lékař Radomír Maráček jmenovaný do funkce 18. května 2017, který byl zároveň předsedou představenstev i dalších tří nemocnic založených Zlínským krajem - v Uherském Hradišti, ve Vsetíně a v Kroměříži. Dalšími členy dosavadního představenstva zlínské nemocnice byli ekonom Petr Liškář jmenovaný 5. září 2019 a právník Jozef Machek jmenovaný 1. června 2020. Valná hromada také odvolala členy Dozorčí rady zlínské nemocnice a jmenovala její nové složení. Všem členům představenstva i dozorčí rady, kteří na svých pozicích skončili, patří poděkování za práci odvedenou ve prospěch zlínské nemocnice. 

Ke změnám ve vedeních došlo i v dalších zdravotnických zařízeních založených Zlínským krajem, nemocnicích v Uherském Hradišti, Kroměříži a Vsetíně. Více informací lze nalézt na odkaze https://www.kr-zlinsky.cz/u-tri-nemocnic-zalozenych-zlinskym-krajem-bylo-zvoleno-nove-vedeni-aktuality-16753.html.
Zdá se, že používáte
nepodporovaný prohlížeč

Aby Vám tato webová stránka fungovala, potřebujete moderní podporovaný prohlížeč. Pokud používáte Windows 10, máte již nainstalovaný moderní prohlížeč Microsoft Edge, který můžete použít k zobrazení tohto webu.

Microsoft Edge Logo
Microsoft Edge

Moderní prohlížeč od společnosti Microsoft

Součást Windows 10
Mozilla Firefox Logo
Mozilla Firefox

Svobodný prohlížeč se zaměřením na soukromí

Google Chrome Logo
Google Chrome

Nejpoužívanější prohlížeč na světe od Googlu

KNTB logo Budoucnost Baťovky

Nastavení soukromí a cookies

Souhlasem se sdílením dat nám poskytnete informace, které potřebujeme pro zlepšování, analýzu a marketing napříč těmito webovými stránkami. Dále souhlasíte s předáním údajů třetím stranám a mimo EU. Prohlašujeme, že Vámi poskytnuté informace jsou zabezpečeny proti zneužití.

Nastavení soukromí a cookies

Souhlasem se sdílením dat nám poskytnete informace, které potřebujeme pro zlepšování, analýzu a marketing napříč těmito webovými stránkami. Dále souhlasíte s předáním údajů třetím stranám a mimo EU. Prohlašujeme, že Vámi poskytnuté informace jsou zabezpečeny proti zneužití.

Dejte nám prosím vědět, která data nám a našim partnerům dovolíte zpracovat.


Technická data

Trvale zapnuto

Webové stránky potřebují technická data pro správné fungování. Bez těchto dat by nebylo možné například vyhledávat, přehrát video nebo dokončit objednávku v e-shopu.

Analytické a statistické údaje

Analytické a statistické údaje nám pomáhají pochopit, jaké funkce jsou vaše oblíbené, co nám na webu nefunguje, jaké zařízení pro prohlížení stránek používáte a mnoho dalších.