Nastavení soukromí a cookies

Souhlasem se sdílením dat nám poskytnete informace, které potřebujeme pro zlepšování, analýzu a marketing napříč těmito webovými stránkami. Dále souhlasíte s předáním údajů třetím stranám a mimo EU. Prohlašujeme, že Vámi poskytnuté informace jsou zabezpečeny proti zneužití.

Nastavení soukromí a cookies

Souhlasem se sdílením dat nám poskytnete informace, které potřebujeme pro zlepšování, analýzu a marketing napříč těmito webovými stránkami. Dále souhlasíte s předáním údajů třetím stranám a mimo EU. Prohlašujeme, že Vámi poskytnuté informace jsou zabezpečeny proti zneužití.

Dejte nám prosím vědět, která data nám a našim partnerům dovolíte zpracovat.


Technická data

Trvale zapnuto

Webové stránky potřebují technická data pro správné fungování. Bez těchto dat by nebylo možné například vyhledávat, přehrát video nebo dokončit objednávku v e-shopu.

Analytické a statistické údaje

Analytické a statistické údaje nám pomáhají pochopit, jaké funkce jsou vaše oblíbené, co nám na webu nefunguje, jaké zařízení pro prohlížení stránek používáte a mnoho dalších.

KNTB logo

Přednášky odborníků KNTB v Gulliveru mají úspěch a budou pokračovat

Celkem osm odborníků z Krajské nemocnice T. Bati ve Zlíně se zatím v letošním roce vystřídalo v rámci přednáškového cyklu nazvaného „Na zdraví! Aneb kavárenské besedování s krajskou nemocnicí.“ Posledním letošním hostem, tedy devátým odborníkem, bude ve zlínské Velkokavárně Gulliver na konci listopadu vedoucí lékařka paliativní péče KNTB Alena Kočendová. Přednášky pak budou díky velkému zájmu veřejnosti pokračovat i v příštím roce.

 Paliativní péče je nedílnou a velmi důležitou součástí zdravotnického systému. Jedná se o celostní přístup k nemocnému, každému pacientovi je plán péče šitý na míru individuálně a dotýká se nejen symptomové terapie, ale také sociálních a psycho – spirituálních potřeb. Paliativní tým v Krajské nemocnici T. Bati funguje pět let. Právě o práci týmu a paliativní péči jako takové se dozví návštěvníci letošní poslední přednášky ve Velkokavárně Gulliver v pondělí 27. listopadu v 18:30 hodin, a to z úst vedoucí lékařky paliativní péče ve zlínské krajské nemocnici MUDr. Aleny Kočendové.

Přednášky budou ve stejném režimu, tedy jednou měsíčně, připraveny i v roce 2024. Například již v lednu se návštěvníci mohou těšit na besedování o tom, jak správně jíst, v únoru bude řeč o pohybovém aparátu v rámci rehabilitace. Podrobnější informace včetně termínů najdou zájemci koncem roku na webových stránkách a sociálních sítích Krajské nemocnice T. Bati ve Zlíně.

Zdá se, že používáte
nepodporovaný prohlížeč

Aby Vám tato webová stránka fungovala, potřebujete moderní podporovaný prohlížeč. Pokud používáte Windows 10, máte již nainstalovaný moderní prohlížeč Microsoft Edge, který můžete použít k zobrazení tohto webu.

Microsoft Edge Logo
Microsoft Edge

Moderní prohlížeč od společnosti Microsoft

Součást Windows 10
Mozilla Firefox Logo
Mozilla Firefox

Svobodný prohlížeč se zaměřením na soukromí

Google Chrome Logo
Google Chrome

Nejpoužívanější prohlížeč na světe od Googlu

KNTB logo Budoucnost Baťovky