Nastavení soukromí a cookies

Souhlasem se sdílením dat nám poskytnete informace, které potřebujeme pro zlepšování, analýzu a marketing napříč těmito webovými stránkami. Dále souhlasíte s předáním údajů třetím stranám a mimo EU. Prohlašujeme, že Vámi poskytnuté informace jsou zabezpečeny proti zneužití.

Nastavení soukromí a cookies

Souhlasem se sdílením dat nám poskytnete informace, které potřebujeme pro zlepšování, analýzu a marketing napříč těmito webovými stránkami. Dále souhlasíte s předáním údajů třetím stranám a mimo EU. Prohlašujeme, že Vámi poskytnuté informace jsou zabezpečeny proti zneužití.

Dejte nám prosím vědět, která data nám a našim partnerům dovolíte zpracovat.


Technická data

Trvale zapnuto

Webové stránky potřebují technická data pro správné fungování. Bez těchto dat by nebylo možné například vyhledávat, přehrát video nebo dokončit objednávku v e-shopu.

Analytické a statistické údaje

Analytické a statistické údaje nám pomáhají pochopit, jaké funkce jsou vaše oblíbené, co nám na webu nefunguje, jaké zařízení pro prohlížení stránek používáte a mnoho dalších.

KNTB logo

Podpůrný a paliativní tým KNTB zve na den otevřených dveří

Specializovaná paliativní péče se v nemocnicích v posledních letech stává nezbytnou součástí zdravotní péče o pacienty se závažným onemocněním. V Krajské nemocnici T. Bati ve Zlíně funguje podpůrný a paliativní tým již pět let, jeho odborníci se mimo jiné snaží také předávat své zkušenosti na vzdělávacích nebo jiných akcích pro odborníky i laiky. Jednou z nich je nyní Den otevřených dveří Podpůrného a paliativního týmu KNTB, který se uskuteční v úterý 23. ledna 2024 v čase 11-15 hodin.

Den otevřených dveří se koná 23. ledna v 10. pavilonu Krajské nemocnice T. Bati a začne v 11 hodin. „Přijít může kdokoliv z odborné či laické veřejnosti, přímo na místě se dozví specifika naší práce, zodpovíme dotazy, ukážeme návštěvníkům, s čím a jak pracujeme,“ popisuje průběh akce vedoucí Podpůrného a paliativního týmu KNTB MUDr. Alena Kočendová a dodává: „Pro zájemce máme připraveny také dva workshopy, jeden se týká praktických rad při doprovázení umírajících, druhý doprovázení pozůstalých. O workshopy je velký zájem, jejich kapacitu už máme plnou.“

Podpůrný a paliativní tým a paliativní ambulance se v Krajské nemocnici T. Bati ve Zlíně stará nejen o onkologické pacienty, ale také o pacienty napříč jednotlivými odděleními nemocnice. Jsou to například kardiologie, neurologie, plicní oddělení nebo některé chirurgické obory. „Naším cílem také je, aby se paliativní péče v krajské nemocnici dostala více do povědomí a byla zahájena včas. Mnoho lidí si pod pojmem paliativní představuje, že je to péče o pacienta, který za pár dní zemře. Takhle to ale není. Můžeme se starat mnohem déle, a život mu díky naší péči i prodloužit,“ doplnila paliatrička a anestezioložka MUDr. Alena Kočendová.

Podpůrný a paliativní tým Krajské nemocnice T. Bati ve Zlíně chystá kromě aktuálního dne otevřených dveří také velkou konferenci „Paliativní péče v nemocnici“, a to 25. dubna. Cílem konference je pomoci integrovat paliativní péči do každodenní praxe, je určena odborné i laické veřejnosti zajímající se o dané téma.

Zdá se, že používáte
nepodporovaný prohlížeč

Aby Vám tato webová stránka fungovala, potřebujete moderní podporovaný prohlížeč. Pokud používáte Windows 10, máte již nainstalovaný moderní prohlížeč Microsoft Edge, který můžete použít k zobrazení tohto webu.

Microsoft Edge Logo
Microsoft Edge

Moderní prohlížeč od společnosti Microsoft

Součást Windows 10
Mozilla Firefox Logo
Mozilla Firefox

Svobodný prohlížeč se zaměřením na soukromí

Google Chrome Logo
Google Chrome

Nejpoužívanější prohlížeč na světe od Googlu

KNTB logo Budoucnost Baťovky