KNTB logo

Poděkování za starostlivou péči a uzdravení

Napříč všemi odděleními Krajské nemocnice T. Bati je pro nás péče o pacientovo zdraví na prvním místě. Je příjemné vědět, že pacienti od nás s příjemným pocitem a spokojeni odchází do domácího prostředí. Pan Libor Gazdík je jedním z nich a o své zkušenosti nám napsal.

„Byl hospitalizovaný se zánětem srdečního svalu v Baťově nemocnici, konkrétně na jednotce intenzivní peče, která je součástí budovy 25, ve 4. poschodí. Chtěl bych touto cestou poděkovat MUDr. Kopřivovi a MUDr. Balázsikovi, kteří mně krásně vysvětlili můj zdravotní stav, průběh léčby a jak bude probíhat doba mého následného zotavování. Ošetřující lékaři byli naprosto profesionální a vstřícní.

Dále bych chtěl také z celého srdce poděkovat zdravotním sestrám. Chvílemi jsem si nepřipadal jako v nemocnici, nýbrž někde na dovolené. Když jsem něco potřeboval, personál ihned na mou prosbu reagoval s velikou ochotou.  I v případě, že jsem nic nepotřeboval, se zdravotní sestry upřímně zajímaly, jak se v daný okamžik cítím. Personál byl vždy laskavý a profesionální.

Jsou to klenoty, co má Vaše nemocnice a je třeba si je velice hýčkat. Spokojený zaměstnanec znamená spokojenost i ostatních kolem. Týká se to pacientů a určitě i vedení nemocnice. Předejte prosím moji pochvalu lidem, které jsem zde jmenoval a celému týmu zdravotních sester a bratrů na JIP. Nemocnici a především budovu 25 hodnotím známkou 11/10 bodů za naprostou kvalitu odvedené práce a poskytnutou péči.“

Příznivé zprávy a poděkování si velmi vážíme, předáváme dál. Panu Gazdíkovi přejeme pevné zdraví. Vaše Baťovka. Žijeme posláním.

Zdá se, že používáte
nepodporovaný prohlížeč

Aby Vám tato webová stránka fungovala, potřebujete moderní podporovaný prohlížeč. Pokud používáte Windows 10, máte již nainstalovaný moderní prohlížeč Microsoft Edge, který můžete použít k zobrazení tohto webu.

Microsoft Edge Logo
Microsoft Edge

Moderní prohlížeč od společnosti Microsoft

Součást Windows 10
Mozilla Firefox Logo
Mozilla Firefox

Svobodný prohlížeč se zaměřením na soukromí

Google Chrome Logo
Google Chrome

Nejpoužívanější prohlížeč na světe od Googlu

KNTB logo Budoucnost Baťovky

Nastavení soukromí a cookies

Souhlasem se sdílením dat nám poskytnete informace, které potřebujeme pro zlepšování, analýzu a marketing napříč těmito webovými stránkami. Dále souhlasíte s předáním údajů třetím stranám a mimo EU. Prohlašujeme, že Vámi poskytnuté informace jsou zabezpečeny proti zneužití.

Nastavení soukromí a cookies

Souhlasem se sdílením dat nám poskytnete informace, které potřebujeme pro zlepšování, analýzu a marketing napříč těmito webovými stránkami. Dále souhlasíte s předáním údajů třetím stranám a mimo EU. Prohlašujeme, že Vámi poskytnuté informace jsou zabezpečeny proti zneužití.

Dejte nám prosím vědět, která data nám a našim partnerům dovolíte zpracovat.


Technická data

Trvale zapnuto

Webové stránky potřebují technická data pro správné fungování. Bez těchto dat by nebylo možné například vyhledávat, přehrát video nebo dokončit objednávku v e-shopu.

Analytické a statistické údaje

Analytické a statistické údaje nám pomáhají pochopit, jaké funkce jsou vaše oblíbené, co nám na webu nefunguje, jaké zařízení pro prohlížení stránek používáte a mnoho dalších.