KNTB logo

Poděkování za starostlivou péči

Poděkování za starostlivou péči

Napříč všemi odděleními Krajské nemocnice T. Bati je pro nás péče o pacientovo zdraví na prvním místě. Je příjemné vědět, že pacienti od nás s příjemným pocitem a spokojeni odchází do domácího prostředí. Paní Hana Nováková nám o své zkušenosti napsala:

 Těšila se na jaro a když je tady, utrpěla zlomeninu krčku.

„Rázem si člověk uvědomí, že se říkalo, tím mnohým končí život. Chybí mi sice 2 roky do 70 let, ale chci, abych vychutnala ty nejhezčí roky mého vnoučka, na kterého jsem se tak těšila.
Chci všem Vám Zlíňánům a celému okolí, které spadá pod ošetření Baťovy nemocnice Zlín vzkázat:
Pryč je doba obav z pobytu ve zdejší nemocnici. Byla doba, kdy mezi námi kolovaly pacienty argumentované názory. Ta doba je pryč, sama jsem se přesvědčila a vždy budu s hrdostí všem hlásit, že jsem zde byla ošetřena a tato nemocnice může čestně nést jméno našeho zakladatele města.
Byla jsem přítomna tomu, že na pokoji jsme byly tři pacientky a lékařská pomoc byla věnovaná nám všem na té nejvyšší úrovni.
Od urgentního příjmu přes ošetřující sestřičky až po lékaře. Každou chvíli byli tito jmenovaní plně vytíženi náročnou obsluhou s námi. Vždy s úsměvem na tváři a vždy s poskytnutím jakékoli pomoci nám.
Za 5 dnů od operace krčku jsem z nemocnice propuštěna a zůstanou ve mě ničím neovlivnitelné hodnocení tohoto oddělení.
Pod odborným vedením pana MUDr. Petra Menšíka, se vyznamenal i pan MUDr. Martin Žiška, který operaci prováděl.
Všemu personálu traumatologického oddělení patří z mé strany obrovské poděkování. Cítím, že jsem opět ve světě, kde můžu důvěřovat, svěřit své zdraví takovýmto odborníkům, kteří odvádí svoji práci s plným nasazením, profesionalitou a také citem k člověku, který ustupoval a opět je tady.“
Ještě jednou veliké díky vám všem, s pozdravem
Hana Nováková


Příznivé zprávy a poděkování si velmi vážíme, předáváme dál. Paní Novákové přejeme pevné zdraví a radost z vnoučka

Vaše Baťovka. Žijeme posláním.

Zdá se, že používáte
nepodporovaný prohlížeč

Aby Vám tato webová stránka fungovala, potřebujete moderní podporovaný prohlížeč. Pokud používáte Windows 10, máte již nainstalovaný moderní prohlížeč Microsoft Edge, který můžete použít k zobrazení tohto webu.

Microsoft Edge Logo
Microsoft Edge

Moderní prohlížeč od společnosti Microsoft

Součást Windows 10
Mozilla Firefox Logo
Mozilla Firefox

Svobodný prohlížeč se zaměřením na soukromí

Google Chrome Logo
Google Chrome

Nejpoužívanější prohlížeč na světe od Googlu

KNTB logo Budoucnost Baťovky

Nastavení soukromí a cookies

Souhlasem se sdílením dat nám poskytnete informace, které potřebujeme pro zlepšování, analýzu a marketing napříč těmito webovými stránkami. Dále souhlasíte s předáním údajů třetím stranám a mimo EU. Prohlašujeme, že Vámi poskytnuté informace jsou zabezpečeny proti zneužití.

Nastavení soukromí a cookies

Souhlasem se sdílením dat nám poskytnete informace, které potřebujeme pro zlepšování, analýzu a marketing napříč těmito webovými stránkami. Dále souhlasíte s předáním údajů třetím stranám a mimo EU. Prohlašujeme, že Vámi poskytnuté informace jsou zabezpečeny proti zneužití.

Dejte nám prosím vědět, která data nám a našim partnerům dovolíte zpracovat.


Technická data

Trvale zapnuto

Webové stránky potřebují technická data pro správné fungování. Bez těchto dat by nebylo možné například vyhledávat, přehrát video nebo dokončit objednávku v e-shopu.

Analytické a statistické údaje

Analytické a statistické údaje nám pomáhají pochopit, jaké funkce jsou vaše oblíbené, co nám na webu nefunguje, jaké zařízení pro prohlížení stránek používáte a mnoho dalších.