Nastavení soukromí a cookies

Souhlasem se sdílením dat nám poskytnete informace, které potřebujeme pro zlepšování, analýzu a marketing napříč těmito webovými stránkami. Dále souhlasíte s předáním údajů třetím stranám a mimo EU. Prohlašujeme, že Vámi poskytnuté informace jsou zabezpečeny proti zneužití.

Nastavení soukromí a cookies

Souhlasem se sdílením dat nám poskytnete informace, které potřebujeme pro zlepšování, analýzu a marketing napříč těmito webovými stránkami. Dále souhlasíte s předáním údajů třetím stranám a mimo EU. Prohlašujeme, že Vámi poskytnuté informace jsou zabezpečeny proti zneužití.

Dejte nám prosím vědět, která data nám a našim partnerům dovolíte zpracovat.


Technická data

Trvale zapnuto

Webové stránky potřebují technická data pro správné fungování. Bez těchto dat by nebylo možné například vyhledávat, přehrát video nebo dokončit objednávku v e-shopu.

Analytické a statistické údaje

Analytické a statistické údaje nám pomáhají pochopit, jaké funkce jsou vaše oblíbené, co nám na webu nefunguje, jaké zařízení pro prohlížení stránek používáte a mnoho dalších.

KNTB logo

Pacienti v KNTB se budou moci zdarma dívat na televizi

Ležet na nemocničním pokoji a dívat se zdarma na televizi už je nyní v Krajské nemocnici T. Bati ve Zlíně samozřejmá věc. Nebylo tak tomu vždycky, v minulosti museli pacienti dávat peníze do speciálních kasiček, které provozovala spolu s televizními obrazovkami soukromá firma.

V uplynulých týdnech došlo v krajské nemocnici k výměně všech televizí a odstranění kasiček. Nemocnice má nyní na všech lůžkových odděleních nové televize a umožňuje pacientům sledování zdarma. „Zakoupili jsme necelé dvě stovky nových televizí, pacienti mají k dispozici kolem čtyřiceti programů a větší obrazovky. Ještě řešíme několik pokojů na chirurgickém oddělení, které čeká rekonstrukce. Tam budou nové televize umístěny až po jejím ukončení,“ řekl Tomáš Holík, vedoucí Oddělení informačních systémů Krajské nemocnice T. Bati.

Pořízení nových televizí přišlo nemocnici na zhruba 800 tisíc korun, náklady zvýší koncesionářské poplatky a energie. „Přesto chceme vyjít pacientům vstříc a nechat televize zdarma, bez jakýchkoliv poplatků. Možnost zpestřit si pobyt v nemocnici televizní produkcí bereme jako potřebný benefit pro nemocné, v mnoha případech související i s jejich psychickou pohodou,“ uvedl ředitel Krajské nemocnice T. Bati ve Zlíně Jan Hrdý.

Do budoucna chce zlínská krajská nemocnice investovat také do rozšíření a posílení wifi signálu. Nyní je pouze v některých částech nemocničního areálu a na několika odděleních. V plánu je realizace projektu na pokrytí celé nemocnice – venkovních i vnitřních prostor.

 

 

Zdá se, že používáte
nepodporovaný prohlížeč

Aby Vám tato webová stránka fungovala, potřebujete moderní podporovaný prohlížeč. Pokud používáte Windows 10, máte již nainstalovaný moderní prohlížeč Microsoft Edge, který můžete použít k zobrazení tohto webu.

Microsoft Edge Logo
Microsoft Edge

Moderní prohlížeč od společnosti Microsoft

Součást Windows 10
Mozilla Firefox Logo
Mozilla Firefox

Svobodný prohlížeč se zaměřením na soukromí

Google Chrome Logo
Google Chrome

Nejpoužívanější prohlížeč na světe od Googlu

KNTB logo Budoucnost Baťovky