Nastavení soukromí a cookies

Souhlasem se sdílením dat nám poskytnete informace, které potřebujeme pro zlepšování, analýzu a marketing napříč těmito webovými stránkami. Dále souhlasíte s předáním údajů třetím stranám a mimo EU. Prohlašujeme, že Vámi poskytnuté informace jsou zabezpečeny proti zneužití.

Nastavení soukromí a cookies

Souhlasem se sdílením dat nám poskytnete informace, které potřebujeme pro zlepšování, analýzu a marketing napříč těmito webovými stránkami. Dále souhlasíte s předáním údajů třetím stranám a mimo EU. Prohlašujeme, že Vámi poskytnuté informace jsou zabezpečeny proti zneužití.

Dejte nám prosím vědět, která data nám a našim partnerům dovolíte zpracovat.


Technická data

Trvale zapnuto

Webové stránky potřebují technická data pro správné fungování. Bez těchto dat by nebylo možné například vyhledávat, přehrát video nebo dokončit objednávku v e-shopu.

Analytické a statistické údaje

Analytické a statistické údaje nám pomáhají pochopit, jaké funkce jsou vaše oblíbené, co nám na webu nefunguje, jaké zařízení pro prohlížení stránek používáte a mnoho dalších.

KNTB logo

Osobnosti nemocnice KNTB očima kolegů a kolegyň převzaly ocenění v Baťově vile

Osobnosti nemocnice KNTB očima kolegů a kolegyň převzaly ocenění v Baťově vile

V úterý 14. listopadu převzaly osobnosti nemocnic Zlínského kraje 2023 ocenění v Baťově vile. Zaměstnanci KNTB v anketě Osobnosti nemocnice zvolili lékaře oddělení ARIM MUDr. Oldřicha Mašlíka, vedoucího farmaceuta PharmDr. Pavla Kurfürsta, Ph.D. a nemocničního kaplana Víta Kadlčíka. Za mimořádný přínos pro nemocnici byla udělena zvláštní cena představenstva vrchní sestře Onkologického oddělení KNTB Bc. Bohumile Vojtové. Poblahopřát a poděkovat za výborně odváděnou práci jim přišli zástupci Zlínského kraje v čele s hejtmanem Radimem Holišem a náměstkyní hejtmana MUDr. Olgou Sehnalovou.

Lékař Oldřich Mašlík pracuje v naší nemocnici úctyhodných 33 let: „V roce 1982 jsem nastoupil jako sanitář. Po dostudování medicíny jsem začal pracovat na oddělení anestezie, resuscitace a intenzivní medicíny, kde jsem dodnes.“ Vítězství v anketě považuje za vyznamenání pro celé oddělení. Jako ocenění týmové práce vnímá tuto cenu i vedoucí farmaceut doktor Pavel Kurfürst. Spolu s kolegy zajišťují nedostatkové léky a připravují všechna potřebná léčiva. V kategorii nezdravotnické profese si zaměstnanci nejvíce cení nemocničního kaplana Víta Kadlčíka. Rodiny, pacienty, ale i spolupracovníky provází v náročných chvílích. Také je členem podpůrného a paliativního týmu. „Nemocnice je organismus, kde každá profese má své místo a já si nesmírně vážím každého, kdo svoji práci vykonává odborně a s potřebnou dávkou empatie,“ říká kaplan Vít Kadlčík. Za vynikající práci a velké nasazení získala ocenění také vrchní sestra Onkologického oddělení KNTB Bc. Bohumila Vojtová. Mimo práci na oddělení spolupracuje ve svém volném čase s nadacemi a projekty, které pomáhají zlínské onkologii. Podílela se také na vzniku Komplexních onkologických center v dalších nemocnicích Zlínského kraje. 

„Můžeme mít nemocnice a jejich vybavení na té nejmodernější úrovni, jejich nejdůležitější součástí však jsou a vždy budou lidé. A to nejen lékaři a zdravotní sestry, ale i ostatní nelékařský personál. Bez nich to zkrátka nejde, jejich role v nemocnicích je zcela klíčová. Proto jsem velmi ráda, že můžeme zviditelnit jejich vynikající práci a osobně jim poděkovat za to, co pro naše občany dělají,“ uvedla náměstkyně hejtmana pro zdravotnictví Olga Sehnalová.

PROHLÉDNĚTE SI NAŠI GALERII

Zdá se, že používáte
nepodporovaný prohlížeč

Aby Vám tato webová stránka fungovala, potřebujete moderní podporovaný prohlížeč. Pokud používáte Windows 10, máte již nainstalovaný moderní prohlížeč Microsoft Edge, který můžete použít k zobrazení tohto webu.

Microsoft Edge Logo
Microsoft Edge

Moderní prohlížeč od společnosti Microsoft

Součást Windows 10
Mozilla Firefox Logo
Mozilla Firefox

Svobodný prohlížeč se zaměřením na soukromí

Google Chrome Logo
Google Chrome

Nejpoužívanější prohlížeč na světe od Googlu

KNTB logo Budoucnost Baťovky