KNTB logo

ODBĚROVÉ MÍSTO V KRAJSKÉ NEMOCNICI SLOUŽÍ TAKÉ SAMOPLÁTCŮM A NABÍZÍ OBJEDNÁNÍ ON-LINE

Krajská nemocnice Tomáše Bati ve Zlíně zavedla pro samoplátce možnost podstoupit PCR test na možné nakažení onemocněním COVID-19. Tímto rozhodnutím vychází vstříc zájemcům, kteří potřebují znát svůj zdravotní stav například kvůli cestě na dovolenou do zahraničí. Testování je možné absolvovat v COVID AMBULANCI, která se nachází v prostorách 20. pavilonu. Objednat se na konkrétní datum a čas je nyní možné on-line na stránce mo.bnzlin.cz

První samoplátci se mohou otestovat ve zlínské nemocnici v pondělí 17. srpna. Od tohoto termínu se budou moci nechat otestovat každý pracovní den, od pondělí do pátku v čase od 12.30 do 14.30 hodin a v sobotu od 7.00 do 10.30 hodin. K odběru je nutné se předem objednat, proveden bude POUZE NA ZÁKLADĚ ON-LINE OBJEDNÁNÍ, předem je také nutné se zaregistrovat. Provedení testu a vystavení potřebných dokumentů vyjde samoplátce na částku 2 000 korun, lze ji uhradit pouze bezhotovostně kartou prostřednictvím platebního terminálu přímo v COVID AMBULANCI. Výsledek a certifikát budou k dispozici do cca 24 hodin a bude možné si je osobně vyzvednout na Oddělení lékařské mikrobiologie (v pracovní dny od 8.00 do 18.30 hodin nebo v sobotu od 7.00 do 11.00 hodin), které se nachází v budově číslo 22 v areálu nemocnice. „Zaslání informace o negativním výsledku testu bude možné i prostřednictvím sms,“ doplnil Jozef Macko, náměstek pro léčebnou léči ve zlínské nemocnici.

Průběh testování má přesně stanovený postup. Žadatel se nejprve prostřednictvím odkazu on-line objedná, vyplní potřebné formuláře (lze je stáhnout na této stránce a vyplnit ještě před příchodem do nemocnice), poté se dostaví v objednaný čas na odběrové místo, kde zaplatí požadovanou částku za odběr. PCR test podstoupí v ambulanci, odběr se provede výtěrem z nosohltanu. Samoplátci, kteří přijedou na testování automobilem, mohou zaparkovat u 23. budovy nebo v parkovacím domě, který se nachází u budovy Záchranné zdravotnické služby Zlínského kraje.

V případě potřeby se mohou zájemci obrátit na Kroměřížskou nemocnici, která odběry pro samoplátce obnovila. Absolvovat jej mohou od pondělí do pátku v čase od 7.30 do 12.00 hodin v odběrové buňce, která se nachází vedle lékárny u výjezdu z nemocničního areálu. Odběr se provádí bez předchozího objednání. Cena PCR testu je 1 956 korun, platit za něj lze pouze bankovní kartou. Odběr se provádí výtěrem z nosohltanu, samoplátci bude výsledek zaslán do dvou dnů na jeho e-mailovou adresu. Další informace lze zjistit na www.nem-km.cz/covid-19

Možnost nechat se otestovat nabízí samoplátcům také Uherskohradišťská nemocnice, a to v infekční ambulanci, která se nachází v budově E, v pracovní dny od 7.00 do 8.00 hodin. Před samotným odběrem je nutné se telefonicky objednat na čísle 724 631 022. Cena PCR testu je 1 756 korun, platit lze buď přesnou částkou hotovosti nebo platební kartou. Výsledek bude mít samoplátce k dispozici nejpozději do 24 hodin od odběru, dle předchozí dohody mu bude oznámen telefonicky, e-mailem nebo si ho bude moci osobně vyzvednout v listinné podobě. Další informace lze získat na odkazu www.nemuh.cz/doc/oddeleni-klinicke-mikrobiologie-a-imunologie

Možnost podstoupit test lze i soukromých laboratořích, kontaktní údaje lze nalézt na internetu.

 Žádanka na vyšetření pro samoplátce - Česko
 Žádanka na vyšetření pro samoplátce - Řecko 
 Žádanka na vyšetření pro samoplátce - ostatní státy

Krajská nemocnice Tomáše Bati - POKLADNÍ MÍSTA

 Umístění pokladny                   Den                                                   Otevírací doba

  1. PAVILON                           pondělí - pátek                                07.00 - 12.30, 13.00 - 15.30 hod.

Tel.577 552 409                         

 

BUDOVA GYN.–POR. ODD.     pondělí - pátek                                07.00 - 13.00, 13.30 - 15.30 hod.

 Tel. 577 552 434                       

 

POKLADNA KHS                      pondělí - pátek                                07.00 - 12.30, 13.00 - 15.00 hod.

Tel.577 552 428

Zdá se, že používáte
nepodporovaný prohlížeč

Aby Vám tato webová stránka fungovala, potřebujete moderní podporovaný prohlížeč. Pokud používáte Windows 10, máte již nainstalovaný moderní prohlížeč Microsoft Edge, který můžete použít k zobrazení tohto webu.

Microsoft Edge Logo
Microsoft Edge

Moderní prohlížeč od společnosti Microsoft

Součást Windows 10
Mozilla Firefox Logo
Mozilla Firefox

Svobodný prohlížeč se zaměřením na soukromí

Google Chrome Logo
Google Chrome

Nejpoužívanější prohlížeč na světe od Googlu

KNTB logo Budoucnost Baťovky

Nastavení soukromí a cookies

Souhlasem se sdílením dat nám poskytnete informace, které potřebujeme pro zlepšování, analýzu a marketing napříč těmito webovými stránkami. Dále souhlasíte s předáním údajů třetím stranám a mimo EU. Prohlašujeme, že Vámi poskytnuté informace jsou zabezpečeny proti zneužití.

Nastavení soukromí a cookies

Souhlasem se sdílením dat nám poskytnete informace, které potřebujeme pro zlepšování, analýzu a marketing napříč těmito webovými stránkami. Dále souhlasíte s předáním údajů třetím stranám a mimo EU. Prohlašujeme, že Vámi poskytnuté informace jsou zabezpečeny proti zneužití.

Dejte nám prosím vědět, která data nám a našim partnerům dovolíte zpracovat.


Technická data

Trvale zapnuto

Webové stránky potřebují technická data pro správné fungování. Bez těchto dat by nebylo možné například vyhledávat, přehrát video nebo dokončit objednávku v e-shopu.

Analytické a statistické údaje

Analytické a statistické údaje nám pomáhají pochopit, jaké funkce jsou vaše oblíbené, co nám na webu nefunguje, jaké zařízení pro prohlížení stránek používáte a mnoho dalších.