Nastavení soukromí a cookies

Souhlasem se sdílením dat nám poskytnete informace, které potřebujeme pro zlepšování, analýzu a marketing napříč těmito webovými stránkami. Dále souhlasíte s předáním údajů třetím stranám a mimo EU. Prohlašujeme, že Vámi poskytnuté informace jsou zabezpečeny proti zneužití.

Nastavení soukromí a cookies

Souhlasem se sdílením dat nám poskytnete informace, které potřebujeme pro zlepšování, analýzu a marketing napříč těmito webovými stránkami. Dále souhlasíte s předáním údajů třetím stranám a mimo EU. Prohlašujeme, že Vámi poskytnuté informace jsou zabezpečeny proti zneužití.

Dejte nám prosím vědět, která data nám a našim partnerům dovolíte zpracovat.


Technická data

Trvale zapnuto

Webové stránky potřebují technická data pro správné fungování. Bez těchto dat by nebylo možné například vyhledávat, přehrát video nebo dokončit objednávku v e-shopu.

Analytické a statistické údaje

Analytické a statistické údaje nám pomáhají pochopit, jaké funkce jsou vaše oblíbené, co nám na webu nefunguje, jaké zařízení pro prohlížení stránek používáte a mnoho dalších.

KNTB logo

OD PONDĚLÍ SE RUŠÍ ZÁKAZ NÁVŠTĚV V NEMOCNICÍCH, UMOŽNĚNY BUDOU ZA SPLNĚNÍ KONKRÉTNÍCH PODMÍNEK

Od pondělí 17. května se ruší zákaz návštěv ve zdravotnických zařízeních akutní péče. Na základě opatření Ministerstva zdravotnictví ČR budou v nemocnicích platit stejná pravidla, jaká už platí pro návštěvy v léčebnách dlouhodobě nemocných či hospicích. Pravidla musí respektovat i průvodci u porodu. 

Návštěvy pacientů v nemocnicích budou od začátku příštího týdne umožněny osobám, které se prokáží certifikátem o kompletním naočkování nebo potvrzením o prodělání onemocnění COVID-19 v předchozích 180 dnech nebo negativním antigenním či PCR testem, který nebude starší 48 hodin. Návštěva bude umožněna i osobám, které podstoupily před 21 a více dny první dávku očkování.Je zároveň nutné, aby návštěvníci nejevili klinické známky akutního onemocnění, tedy neměli zvýšenou teplotu či kašel. 
 
Z vydaného opatření ministerstva zdravotnictví dále vyplývá, že návštěvy budou muset použít respirátor třídy KN95/FFP2 nebo vyšší bez výdechového ventilu. 
 
Návštěvu bude moci vykonat u pacienta vždy maximálně jedna osoba, doba návštěvy je omezena na 15 minut. Přijít na návštěvu je doporučeno v časovém úseku od 14 do 17 hodin. 
Na tzv. covid stanicích, kde se léčí pacienti s tímto onemocněním, nadále zákaz návštěv.
 
Povinnost předložit certifikát o kompletním naočkování nebo potvrzení o prodělání onemocnění COVID-19 v předchozích 90 dnech nebo negativní antigenní či PCR test, který nebude starší 48 hodin, se od pondělí 17. května vztahuje také pro průvodce u porodu. Těm navíc bude zamezen kontakt s ostatními rodičkami. Porody s jejich přítomností budou probíhat v samostatném porodním pokoji nebo boxu s vlastním sociálním zařízením.
Zdá se, že používáte
nepodporovaný prohlížeč

Aby Vám tato webová stránka fungovala, potřebujete moderní podporovaný prohlížeč. Pokud používáte Windows 10, máte již nainstalovaný moderní prohlížeč Microsoft Edge, který můžete použít k zobrazení tohto webu.

Microsoft Edge Logo
Microsoft Edge

Moderní prohlížeč od společnosti Microsoft

Součást Windows 10
Mozilla Firefox Logo
Mozilla Firefox

Svobodný prohlížeč se zaměřením na soukromí

Google Chrome Logo
Google Chrome

Nejpoužívanější prohlížeč na světe od Googlu

KNTB logo Budoucnost Baťovky