Nastavení soukromí a cookies

Souhlasem se sdílením dat nám poskytnete informace, které potřebujeme pro zlepšování, analýzu a marketing napříč těmito webovými stránkami. Dále souhlasíte s předáním údajů třetím stranám a mimo EU. Prohlašujeme, že Vámi poskytnuté informace jsou zabezpečeny proti zneužití.

Nastavení soukromí a cookies

Souhlasem se sdílením dat nám poskytnete informace, které potřebujeme pro zlepšování, analýzu a marketing napříč těmito webovými stránkami. Dále souhlasíte s předáním údajů třetím stranám a mimo EU. Prohlašujeme, že Vámi poskytnuté informace jsou zabezpečeny proti zneužití.

Dejte nám prosím vědět, která data nám a našim partnerům dovolíte zpracovat.


Technická data

Trvale zapnuto

Webové stránky potřebují technická data pro správné fungování. Bez těchto dat by nebylo možné například vyhledávat, přehrát video nebo dokončit objednávku v e-shopu.

Analytické a statistické údaje

Analytické a statistické údaje nám pomáhají pochopit, jaké funkce jsou vaše oblíbené, co nám na webu nefunguje, jaké zařízení pro prohlížení stránek používáte a mnoho dalších.

KNTB logo

O OČKOVÁNÍ VE ZLÍNSKÉ NEMOCNICI MAJÍ LIDÉ ZÁJEM

Více než 400 lidí denně naočkovalo v prvních dnech po zahájení provozu očkovací centrum v areálu Krajské nemocnice T. Bati ve Zlíně (KNTB). Pro vakcínu proti onemocnění covid-19 sem chodí od pondělí 16. srpna registrovaní i neregistrovaní zájemci. Očkovací centrum je umístěné v 1. pavilonu (U14), funguje každý den, pro registrované od 8.00 do 17.30, pro neregistrované do 17.00. 
„Provoz očkovacího centra se nám podařilo úspěšně zahájit. Během prvního dne se tvořily fronty, což bylo způsobené zejména zvýšeným zájmem neregistrovaných zájemců, od druhého dne se situace ustálila. Musím poděkovat personálu za skvělé zvládnutí situace a veřejnosti za shovívavost. Jsme rádi, že lidé mají o vakcíny proti onemocnění covid-19 zájem,“ konstatoval Michal Pisár, primář urgentního příjmu zlínské nemocnice a koordinátor očkovacího centra.
Očkovací centrum v 1. pavilonu se nachází v blízkosti kožního oddělení (2. a 3. pavilon), hned vedle silnice vedoucí Havlíčkovým nábřežím podél KNTB. Trasa k němu je vyznačena, a to jak od centra Zlína, tak ze směru od Vizovic. Zájemci o očkování, kteří přijedou auty, můžou zaparkovat přímo u 1. pavilonu, kde pro ně je na parkovišti vyhrazeno 11 míst. V očkovacím centru zdravotníci aplikují vakcíny Comirnaty (Pfizer/BioNTech), Spikevax (Moderna) a jednodávkovou očkovací látku Janssen.
Zájemci o očkování proti onemocnění covid-19 se mohou registrovat přes odkaz https://registrace.mzcr.cz/. Volné termíny na očkování získají do 2 dnů od provedení registrace. V současnosti lze v případě nutnosti posunout termín druhé dávky vakcíny, a to přes linku 1221. Další informace lze nalézt na odkazu https://www.kntb.cz/ockovaci-centrum. 

Očkovací centrum v areálu nemocnice nahradilo Velkokapacitní očkovací centrum v PSG aréně ve Zlíně. V něm se podařilo podat více než 100 000 dávek vakcín. Provoz ukončilo v neděli 15. srpna.  

Zdá se, že používáte
nepodporovaný prohlížeč

Aby Vám tato webová stránka fungovala, potřebujete moderní podporovaný prohlížeč. Pokud používáte Windows 10, máte již nainstalovaný moderní prohlížeč Microsoft Edge, který můžete použít k zobrazení tohto webu.

Microsoft Edge Logo
Microsoft Edge

Moderní prohlížeč od společnosti Microsoft

Součást Windows 10
Mozilla Firefox Logo
Mozilla Firefox

Svobodný prohlížeč se zaměřením na soukromí

Google Chrome Logo
Google Chrome

Nejpoužívanější prohlížeč na světe od Googlu

KNTB logo Budoucnost Baťovky