Nastavení soukromí a cookies

Souhlasem se sdílením dat nám poskytnete informace, které potřebujeme pro zlepšování, analýzu a marketing napříč těmito webovými stránkami. Dále souhlasíte s předáním údajů třetím stranám a mimo EU. Prohlašujeme, že Vámi poskytnuté informace jsou zabezpečeny proti zneužití.

Nastavení soukromí a cookies

Souhlasem se sdílením dat nám poskytnete informace, které potřebujeme pro zlepšování, analýzu a marketing napříč těmito webovými stránkami. Dále souhlasíte s předáním údajů třetím stranám a mimo EU. Prohlašujeme, že Vámi poskytnuté informace jsou zabezpečeny proti zneužití.

Dejte nám prosím vědět, která data nám a našim partnerům dovolíte zpracovat.


Technická data

Trvale zapnuto

Webové stránky potřebují technická data pro správné fungování. Bez těchto dat by nebylo možné například vyhledávat, přehrát video nebo dokončit objednávku v e-shopu.

Analytické a statistické údaje

Analytické a statistické údaje nám pomáhají pochopit, jaké funkce jsou vaše oblíbené, co nám na webu nefunguje, jaké zařízení pro prohlížení stránek používáte a mnoho dalších.

KNTB logo

NOVINKY V OČKOVÁNÍ: BEZ REGISTRACE A JEDNODÁVKOVOU VAKCÍNOU

Očkování pro neregistrované zájemce a jednodávková vakcína. To jsou dvě novinky, které zavádí do praxe Krajská nemocnice Tomáše Bati již od středy 21. července 2021.

Zájemci o očkování, kteří nejsou registrovaní, se mohou nechat naočkovat proti COVID-19 bez přechozí registrace ve zlínském velkokapacitním očkovacím centru v PSG aréně zřízeném Krajskou nemocnicí Tomáše Bati, a to již od středy 21. července 2021. Do očkovacího centra mohou přijít bez předchozí registrace v pracovní dny mezi 8.00 – 16.00 hodinou. Registrace se uskuteční až na místě. „Neregistrovaným zájemcům o očkování je ve velkokapacitním očkovacím centru vyhrazen samostatný prostor,“ uvedl Michal Filip, ředitel Krajské nemocnice Tomáše Bati ve Zlíně.  „V každém případě ale zájemcům doporučujeme, aby se k očkování radši registrovali, vyhnou se tak čekání ve frontě. Na očkovacím místě budeme nadále upřednostňovat registrované zájemce o očkování, které očkujeme prakticky bez čekání,“ dodal.  
Očkovací centrum navíc od středy 21. července nabídne očkování další očkovací látkou COVID-19 Vaccine Janssen, která je jednodávková a určena primárně právě pro neregistrované. „Vakcína Janssen je doporučena hlavně lidem nad 60 let, za určitých podmínek a po konzultaci s lékařem je možné ji ale aplikovat i mladším,“ uvedl Michal Pisár, primář Urgentního přijmu Krajské nemocnice Tomáše Bati ve Zlíně a koordinátor velkokapacitního očkovacího centra ve Zlíně. Očkovací místo v PSG aréně nadále očkuje vakcínou Comirnaty od výrobce Pfizer a BioTech a vakcínou Spikevax od firmy Moderna.  „Očkování je důležité pro zvládnutí pandemie, navíc bezpečné. Závažné nežádoucí účinky se vyskytují zcela raritně a ty běžné nežádoucí účinky jsou zvládnutelné a předvídatelné, “ dodal Michal Pisár.
Zdá se, že používáte
nepodporovaný prohlížeč

Aby Vám tato webová stránka fungovala, potřebujete moderní podporovaný prohlížeč. Pokud používáte Windows 10, máte již nainstalovaný moderní prohlížeč Microsoft Edge, který můžete použít k zobrazení tohto webu.

Microsoft Edge Logo
Microsoft Edge

Moderní prohlížeč od společnosti Microsoft

Součást Windows 10
Mozilla Firefox Logo
Mozilla Firefox

Svobodný prohlížeč se zaměřením na soukromí

Google Chrome Logo
Google Chrome

Nejpoužívanější prohlížeč na světe od Googlu

KNTB logo Budoucnost Baťovky