Nastavení soukromí a cookies

Souhlasem se sdílením dat nám poskytnete informace, které potřebujeme pro zlepšování, analýzu a marketing napříč těmito webovými stránkami. Dále souhlasíte s předáním údajů třetím stranám a mimo EU. Prohlašujeme, že Vámi poskytnuté informace jsou zabezpečeny proti zneužití.

Nastavení soukromí a cookies

Souhlasem se sdílením dat nám poskytnete informace, které potřebujeme pro zlepšování, analýzu a marketing napříč těmito webovými stránkami. Dále souhlasíte s předáním údajů třetím stranám a mimo EU. Prohlašujeme, že Vámi poskytnuté informace jsou zabezpečeny proti zneužití.

Dejte nám prosím vědět, která data nám a našim partnerům dovolíte zpracovat.


Technická data

Trvale zapnuto

Webové stránky potřebují technická data pro správné fungování. Bez těchto dat by nebylo možné například vyhledávat, přehrát video nebo dokončit objednávku v e-shopu.

Analytické a statistické údaje

Analytické a statistické údaje nám pomáhají pochopit, jaké funkce jsou vaše oblíbené, co nám na webu nefunguje, jaké zařízení pro prohlížení stránek používáte a mnoho dalších.

KNTB logo

NEUROCHIRURG FILIP PŘEDAL POMYSLNÉ ŽEZLO VLÁDY

„Můj hlavní úkol v KNTB bude zejména stavebně-manažerský a vnímám jej s velkým respektem,“ uvedl nový šéf krajské nemocnice. Z pozice předsedy představenstva KNTB odešel neurochirurg Michal Filip, nový ředitel se představil managementu a primářům.

Od 1. února se změnilo složení představenstva Krajské nemocnice Tomáše Bati ve Zlíně. Z pozice šéfa představenstva odešel neurochirurg doc. MUDr. Michal Filip, Ph.D. a na základě rozhodnutí Rady Zlínského kraje se novým členem představenstva stal Ing. Jan Hrdý, odcházející člen představenstva pro oblast provozu, obchodu a investic Uherskohradišťské nemocnice. Ten také po dohodě tříčlenného představenstva KNTB nahradil Michala Filipa na pozici předsedy představenstva. Nově zvolený šéf nemocnice se představil managementu nemocnice i primářskému sboru.
„Můj hlavní úkol v KNTB bude zejména stavebně-manažerský a vnímám jej s velkým respektem,“ uvedl nový šéf krajské nemocnice. V součinnosti s primáři jednotlivých oddělení hodlá začít intenzivně pracovat na přípravách stavby plánovaného centrálního pavilonu. „Budu se snažit také upevnit ekonomickou stabilitu nemocnice, která KNTB v posledních letech provází. Jako velký problém vnímám celorepublikový nedostatek zdravotnického personálu a vím, že se s ním budeme i nadále potýkat. V každém případě se těším na vzájemnou spolupráci,“ dodal Jan Hrdý, který také poděkoval za skvělou práci odcházejícímu šéfovi představenstva.
Docent Filip zůstává v KNTB, vrací se na oddělení neurochirurgie. „Po domluvě s vedením kraje zůstávám v KNTB jako neurochirurg s částečným úvazkem a budu dál pracovat v komisi pro přípravu koncepce krajského zdravotnictví. S kolegy z představenstva jsme se domluvili, že uskutečněné změny a nastavené směřování KNTB jako hlavní nemocnice Zlínského kraje budou zachovány a dále rozvíjeny. A to jak v oblasti zdravotní péče, tak i v nutných stavebních úpravách se zaměřením na hlavní projekt, nový centrální objekt. Ke splnění těchto cílů přeji kolegům s novou posilou v představenstvu, zaměstnancům nemocnice a občanům Zlínského kraje mnoho sil a trpělivosti. Díky všem za spolupráci,“ uvedl neurochirurg Michal Filip.
Nového šéfa na primářské poradě přivítal také náměstek hejtmana Zlínského kraje Lubomír Traub, Msc., Michalu Filipovi poděkoval za skvělou práci v nelehké covidové době. „Docent Filip převzal vedení nemocnice v nelehké době, kdy byli lidé rozděleni názory na stavbu nové nemocnice. Rozhodnutí odvolat docenta Filipa z představenstva KNTB padlo po vzájemné dohodě obou stran. V tuto chvíli potřebujeme posílit investiční část, a proto přichází inženýr Hrdý. Je to velmi kvalitní člověk,“ uvedl Lubomír Traub jako vyslanec kraje.

PROHLÉDNĚTE SI NAŠI GALERII

Zdá se, že používáte
nepodporovaný prohlížeč

Aby Vám tato webová stránka fungovala, potřebujete moderní podporovaný prohlížeč. Pokud používáte Windows 10, máte již nainstalovaný moderní prohlížeč Microsoft Edge, který můžete použít k zobrazení tohto webu.

Microsoft Edge Logo
Microsoft Edge

Moderní prohlížeč od společnosti Microsoft

Součást Windows 10
Mozilla Firefox Logo
Mozilla Firefox

Svobodný prohlížeč se zaměřením na soukromí

Google Chrome Logo
Google Chrome

Nejpoužívanější prohlížeč na světe od Googlu

KNTB logo Budoucnost Baťovky