Nastavení soukromí a cookies

Souhlasem se sdílením dat nám poskytnete informace, které potřebujeme pro zlepšování, analýzu a marketing napříč těmito webovými stránkami. Dále souhlasíte s předáním údajů třetím stranám a mimo EU. Prohlašujeme, že Vámi poskytnuté informace jsou zabezpečeny proti zneužití.

Nastavení soukromí a cookies

Souhlasem se sdílením dat nám poskytnete informace, které potřebujeme pro zlepšování, analýzu a marketing napříč těmito webovými stránkami. Dále souhlasíte s předáním údajů třetím stranám a mimo EU. Prohlašujeme, že Vámi poskytnuté informace jsou zabezpečeny proti zneužití.

Dejte nám prosím vědět, která data nám a našim partnerům dovolíte zpracovat.


Technická data

Trvale zapnuto

Webové stránky potřebují technická data pro správné fungování. Bez těchto dat by nebylo možné například vyhledávat, přehrát video nebo dokončit objednávku v e-shopu.

Analytické a statistické údaje

Analytické a statistické údaje nám pomáhají pochopit, jaké funkce jsou vaše oblíbené, co nám na webu nefunguje, jaké zařízení pro prohlížení stránek používáte a mnoho dalších.

KNTB logo

NEMOCNICE ZLÍNSKÉHO KRAJE USPĚLY V HODNOCENÍ PACIENTŮ, ZAMĚSTNANCŮ I V OBLASTI FINANČNÍHO ZDRAVÍ

Nemocnice založené Zlínským krajem uspěly v 15. ročníku tradičního celostátního srovnávacího průzkumu „Nejlepší nemocnice ČR 2020“, který realizuje společnost HealthCare Institute. V rámci regionu si nemocnice ve Zlíně, Vsetíně a Kroměříži rozdělily první příčky hned ve třech ze čtyř klíčových oblastí.

„Výsledky průzkumu nepřeceňujeme, nicméně určitě jde o důležitou zpětnou vazbu, kterou nám poskytují jak samotní pacienti, tak i zaměstnanci nemocnic a odborníci ve zdravotnictví. Detailní rozbor výsledků nám navíc pomáhá určit oblasti, na které se musíme v budoucnu více zaměřit. Nadále se ale chceme zlepšovat ve všech hodnocených parametrech,“ shrnul Radomír Maráček, předseda představenstev nemocnic Zlínského kraje a ředitel Krajské nemocnice Tomáše Bati ve Zlíně, která mezi hodnocenými subjekty v regionu zvítězila v kategorii Finanční zdraví nemocnic. 
 
Vsetínská nemocnice vyhrála v kategorii Bezpečnost a spokojenost hospitalizovaných pacientů. „Protože jsme od roku 2013 již šestkrát získali od hospitalizovaných pacientů nejlepší ocenění ve Zlínském kraji, očekávala jsem letošní výsledky velmi netrpělivě, ale i s mírnou dávkou nejistoty. Máme za sebou velmi náročný rok, kdy zdravotníci byli vytíženi vice než obvykle, pracovali ve větším stresu, v obavách o zdraví své i o zdraví svých blízkých, zažili spoustu změn v organizaci péče, v systému ochrany vlastního zdraví, ale i ochrany pacientů před možnou nákazou. Zkrátka byl to rok plný změn a neznámých situací. O to více si tohoto ocenění vážím a předávám všem zaměstnancům obrovské poděkování. Již sedmý diplom spokojenosti našich pacientů dokazuje, že nemocnice je jeden velký, zkušený a pozitivní tým, který se i ve špatných časech umí semknout, výborně se postarat o nemocné a společně plnit všechny náročné úkoly, které před námi letos stály. Pacientům samozřejmě děkuji za jejich hodnocení, je pro nás opět velkým závazkem, ale i velkou motivací do dalšího roku,“ konstatovala Věra Prousková, ředitelka Vsetínské nemocnice.

Kroměřížská nemocnice byla nejlepší v kategorii Bezpečnost a spokojenost zaměstnanců nemocnic. „Jde o skvělý výsledek. Naši zaměstnanci si zaslouží poděkování za to, jak práci pro naši nemocnici hodnotí. Jejich kladné hodnocení je zároveň pádnou odpovědí těm několika nespokojeným, kteří si na práci v Kroměřížské nemocnici stěžují, a také městu Kroměříž, pro které jsme významným zaměstnavatelem,“ prohlásil Petr Liškář, ředitel Kroměřížské nemocnice. 

Projekt „Nejlepší nemocnice ČR“ se letos uskutečnil už popatnácté. Více o výsledcích se lze dozvědět na webu projektu www.hc-institute.org. Další ročník bude probíhat v příštím roce opět od začátku února až do konce srpna.
Zdá se, že používáte
nepodporovaný prohlížeč

Aby Vám tato webová stránka fungovala, potřebujete moderní podporovaný prohlížeč. Pokud používáte Windows 10, máte již nainstalovaný moderní prohlížeč Microsoft Edge, který můžete použít k zobrazení tohto webu.

Microsoft Edge Logo
Microsoft Edge

Moderní prohlížeč od společnosti Microsoft

Součást Windows 10
Mozilla Firefox Logo
Mozilla Firefox

Svobodný prohlížeč se zaměřením na soukromí

Google Chrome Logo
Google Chrome

Nejpoužívanější prohlížeč na světe od Googlu

KNTB logo Budoucnost Baťovky