Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací
Souhlasím

ARCHIV TISKOVÝCH ZPRÁV

Nejnavštěvovanější nákupní stránky v regionu pomohly nemocnici částkou přes dvacet tisíc korun

8.6.2020

Nejnavštěvovanější nákupní www stránky v regionu, portál Slevíci, a jeho návštěvníci pomohli Krajské nemocnici Tomáše Bati ve Zlíně částkou 22 900 korun. Jde o výtěžek téměř měsíc trvající akce, kdy byla z každého uskutečněného nákupu část vybraného obnosu věnována zdravotnickému zařízení na nákup hygienických potřeb, léčiv a dalších materiálů potřebných pro zvládnutí pandemie koronaviru. 

S nabídkou pomoci se společnost BLUE 88, která portál Slevíci provozuje, obrátila na zlínskou nemocnici krátce po vyhlášení nouzového stavu Vládou ČR. „Moc si tohoto gesta vážíme. Je jasné, že i tato společnost čelila vážným komplikacím, přesto nám podala pomocnou ruku. Je na místě jí za to vyslovit velké poděkování,“ prohlásil Radomír Maráček, předseda představenstev nemocnic Zlínského kraje a ředitel krajské nemocnice. „Plně jsme si uvědomovali, jak velká zodpovědnost ležela a vlastně stále leží na zdravotnických zařízeních. Nechtěli jsme stát stranou, cítili jsme silnou potřebu pomoci. Spolupráce s Baťovou nemocnicí byla velmi vstřícná a máme z ní dobrý pocit. Děkujeme také všem návštěvníkům našich stránek, kteří se do akce zapojili. Nepochybuji, že se zdravotníky budeme spolupracovat i v budoucnu,“ vyjádřil se za portál Slevíci Jiří Švirák.


 


Youtube Facebook Twitter Instagram LinkedIn