Nastavení soukromí a cookies

Souhlasem se sdílením dat nám poskytnete informace, které potřebujeme pro zlepšování, analýzu a marketing napříč těmito webovými stránkami. Dále souhlasíte s předáním údajů třetím stranám a mimo EU. Prohlašujeme, že Vámi poskytnuté informace jsou zabezpečeny proti zneužití.

Nastavení soukromí a cookies

Souhlasem se sdílením dat nám poskytnete informace, které potřebujeme pro zlepšování, analýzu a marketing napříč těmito webovými stránkami. Dále souhlasíte s předáním údajů třetím stranám a mimo EU. Prohlašujeme, že Vámi poskytnuté informace jsou zabezpečeny proti zneužití.

Dejte nám prosím vědět, která data nám a našim partnerům dovolíte zpracovat.


Technická data

Trvale zapnuto

Webové stránky potřebují technická data pro správné fungování. Bez těchto dat by nebylo možné například vyhledávat, přehrát video nebo dokončit objednávku v e-shopu.

Analytické a statistické údaje

Analytické a statistické údaje nám pomáhají pochopit, jaké funkce jsou vaše oblíbené, co nám na webu nefunguje, jaké zařízení pro prohlížení stránek používáte a mnoho dalších.

KNTB logo

NEDOKLUBKO PŘIVEZLO DO KNTB DÁRKY PRO PŘEDČASNĚ NAROZENÉ DĚTI

50 léčivých balíčků, čepičky na doma, mnoho dek a zavinovaček, šátky pro miminka do dlaně nebo potahy na kojicí polštáře pro maminky. Organizace Nedoklubko, která podporuje rodiče předčasně narozených dětí, opět zavítala do Krajské nemocnice T. Bati, aby předala praktické a krásné dárečky.
Krásnou ruční práci k radosti i užitku předčasně narozeným miminkům a jejich maminkám převzali zdravotníci Novorozenecké JIP a Oddělení intermediální péče KNTB od zástupkyň organizace Nedoklubko. „Spolupráce s Nedoklubkem je mnohaletá, příjemná a potřebná. Maminky předčasně narozených miminek potřebují vědět, že nejsou samy v tak náročném období pro jejich miminko i pro ně samotné. Nedoklubko nám v péči výrazně pomáhá,“ přiblížila Simona Vyoralová, vrchní sestra Novorozeneckého oddělení KNTB. Novorozenecké oddělení je spolu s gynekologicko-porodnickým oddělením nedílnou součástí perinatologického centra, jednoho ze 12 v ČR. Zde je poskytována vysoce specializovaná péče o nejzávažnější stavy vyskytující se v průběhu těhotenství, porodu a šestinedělí jak u matky, tak i plodu či novorozence. „Na našem oddělení přichází na svět ročně přibližně 2200 –⁠ 2500 dětí, z toho se zhruba 10 % narodí předčasně,“ vysvětlil Jozef Macko, primář Neonatologického oddělení Krajské nemocnice T. Bati ve Zlíně. „Jde nejen o nezralé děti narozené od čtyřiadvacátého týdne těhotenství, ale také děti se ztíženou poporodní adaptací, děti nemocné nebo s vrozenými vývojovými vadami,“ doplnil Jozef Macko.
 

Zdá se, že používáte
nepodporovaný prohlížeč

Aby Vám tato webová stránka fungovala, potřebujete moderní podporovaný prohlížeč. Pokud používáte Windows 10, máte již nainstalovaný moderní prohlížeč Microsoft Edge, který můžete použít k zobrazení tohto webu.

Microsoft Edge Logo
Microsoft Edge

Moderní prohlížeč od společnosti Microsoft

Součást Windows 10
Mozilla Firefox Logo
Mozilla Firefox

Svobodný prohlížeč se zaměřením na soukromí

Google Chrome Logo
Google Chrome

Nejpoužívanější prohlížeč na světe od Googlu

KNTB logo Budoucnost Baťovky