Nastavení soukromí a cookies

Souhlasem se sdílením dat nám poskytnete informace, které potřebujeme pro zlepšování, analýzu a marketing napříč těmito webovými stránkami. Dále souhlasíte s předáním údajů třetím stranám a mimo EU. Prohlašujeme, že Vámi poskytnuté informace jsou zabezpečeny proti zneužití.

Nastavení soukromí a cookies

Souhlasem se sdílením dat nám poskytnete informace, které potřebujeme pro zlepšování, analýzu a marketing napříč těmito webovými stránkami. Dále souhlasíte s předáním údajů třetím stranám a mimo EU. Prohlašujeme, že Vámi poskytnuté informace jsou zabezpečeny proti zneužití.

Dejte nám prosím vědět, která data nám a našim partnerům dovolíte zpracovat.


Technická data

Trvale zapnuto

Webové stránky potřebují technická data pro správné fungování. Bez těchto dat by nebylo možné například vyhledávat, přehrát video nebo dokončit objednávku v e-shopu.

Analytické a statistické údaje

Analytické a statistické údaje nám pomáhají pochopit, jaké funkce jsou vaše oblíbené, co nám na webu nefunguje, jaké zařízení pro prohlížení stránek používáte a mnoho dalších.

KNTB logo

MŠ BAŤOVKA SKLÍZÍ JEN SLOVA CHVÁLY

Jen slova chvály. Taková jsou hodnocení firemní mateřské školy Krajské nemocnice Tomáše Bati ve Zlíně (KNTB) po měsíci od zahájení provozu. Líbí se třináctihodinová otevírací doba platná i pro víkendy a svátky, výukové programy a také samotné prostředí a vybavení. Dnes se MŠ Baťovka oficiálně představila i zástupcům Zlínského kraje a dalším pozvaným hostům.
„Firemní školka je určitě výborný počin. Je poznat, že se v ní dětem líbí. Za její velkou přednost považuji nastavení provozu tak, aby vyhovoval zdravotníkům a ti se mohli s vědomím, že je o jejich ratolesti dobře postaráno, naplno věnovat své náročné profesi,“ prohlásil hejtman Zlínského kraje Radim Holiš. „Naší dlouhodobou snahou je zlepšovat pracovní podmínky pro zaměstnance a školka je jedním z konkrétních počinů. Jsme rádi, že na ni dostáváme příznivé ohlasy,“ konstatoval Michal Filip, předseda představenstva KNTB.
Projekt MŠ Baťovka se podařilo zrealizovat v „rekordním“ čase, a to jak z hlediska přípravy, tak samotné stavby. Ta byla zahájena v únoru letošního roku, zkolaudovat se ji podařilo v srpnu, takže 1. září mohla přivítat děti. Tím vůbec prvním byla tříletá Barborka Chalupová, jejíž maminka pracuje v KNTB na kardiologii. „Od zahájení provozu nám počet dětí stoupá. V současné době jich zde máme osmatřicet a stále registrujeme další zájem o umístění,“ uvedla Jiřina Kovářová, ředitelka školky.
MŠ Baťovka je v současnosti nejmodernější školkou ve Zlíně. Tvoří ji dvě třídy, maximální kapacita každé z nich je 28 míst. Nabízí vzdušné a prostorné prostředí, díky velkým proskleným plochám je v ní dostatek přirozeného světla. Disponuje moderním vybavením a zkušeným personálem. Ve výuce a volnočasových aktivitách školka plně využívá možností svého zřizovatele, takže má pro děti připravená mimo jiné i zdravotnická témata, například informace o lidském tělu nebo o základech péče o zdraví.
Postavit firemní školku se KNTB podařilo i díky dotaci ve výši 38 milionů korun, kterou poskytlo Ministerstvo pro místní rozvoj ČR. Více informací, včetně podmínek pro přijetí dětí do předškolní výuky v tomto zařízení, lze nalézt na odkazu https://www.kntb.cz/materska-skola-kntb.  
Zdá se, že používáte
nepodporovaný prohlížeč

Aby Vám tato webová stránka fungovala, potřebujete moderní podporovaný prohlížeč. Pokud používáte Windows 10, máte již nainstalovaný moderní prohlížeč Microsoft Edge, který můžete použít k zobrazení tohto webu.

Microsoft Edge Logo
Microsoft Edge

Moderní prohlížeč od společnosti Microsoft

Součást Windows 10
Mozilla Firefox Logo
Mozilla Firefox

Svobodný prohlížeč se zaměřením na soukromí

Google Chrome Logo
Google Chrome

Nejpoužívanější prohlížeč na světe od Googlu

KNTB logo Budoucnost Baťovky