Nastavení soukromí a cookies

Souhlasem se sdílením dat nám poskytnete informace, které potřebujeme pro zlepšování, analýzu a marketing napříč těmito webovými stránkami. Dále souhlasíte s předáním údajů třetím stranám a mimo EU. Prohlašujeme, že Vámi poskytnuté informace jsou zabezpečeny proti zneužití.

Nastavení soukromí a cookies

Souhlasem se sdílením dat nám poskytnete informace, které potřebujeme pro zlepšování, analýzu a marketing napříč těmito webovými stránkami. Dále souhlasíte s předáním údajů třetím stranám a mimo EU. Prohlašujeme, že Vámi poskytnuté informace jsou zabezpečeny proti zneužití.

Dejte nám prosím vědět, která data nám a našim partnerům dovolíte zpracovat.


Technická data

Trvale zapnuto

Webové stránky potřebují technická data pro správné fungování. Bez těchto dat by nebylo možné například vyhledávat, přehrát video nebo dokončit objednávku v e-shopu.

Analytické a statistické údaje

Analytické a statistické údaje nám pomáhají pochopit, jaké funkce jsou vaše oblíbené, co nám na webu nefunguje, jaké zařízení pro prohlížení stránek používáte a mnoho dalších.

KNTB logo

MOBILNÍ TÝM BAŤOVKY ZAHÁJIL OČKOVÁNÍ SENIORŮ TŘETÍ DÁVKOU VAKCÍNY PROTI ONEMOCNĚNÍ COVID-19

Mobilní očkovací tým Krajské nemocnice T. Bati ve Zlíně (KNTB) dnes začal aplikovat seniorům třetí, takzvanou posilovací dávku vakcíny proti onemocnění covid-19. Vydal se za nimi do slušovického domova Na Dubíčku a do zařízení pro osoby se zdravotním postižením ve Fryštáku.  Do poloviny listopadu navštíví dalších 14 domovů pro seniory po celém Zlínsku.
„O třetí dávky vakcíny je mezi dříve narozenými velký zájem. Mobilní tým jich naočkuje v nadcházejících týdnech určitě několik stovek,“ prohlásil Michal Pisár, primář urgentního příjmu zlínské nemocnice a koordinátor očkovacího centra a mobilních týmů. 
Stejně jako při podávání prvních a druhých dávek nebo při výjezdech do obcí tvoří mobilní očkovací tým lékařka, dvě zdravotní sestry a řidič ze Zdravotnické záchranné služby Zlínského kraje, která poskytuje i vozidlo. Dnes tým vyrazil z KNTB krátce po sedmé hodině ranní. „Víme, do čeho jdeme, podíleli jsme se také na aplikacích první a druhé dávky. Senioři jsou trpěliví a vstřícní klienti, někteří se nás určitě budou ptát na aktuální situaci kolem očkování a další věci, takže jsme připravení i na zodpovídání dotazů,“ řekla při odjezdu Jana Kundratová, lékařka prvního mobilního očkovacího týmu. 

V aplikaci vakcín proti nemoci způsobení koronavirem dnes pokračuje také očkovací centrum v areálu Baťovky, a to až do 17.30. Ve čtvrtek 28. října budou moci zájemci přijít od 8.00 do 15.00, poté zase v pondělí 1. listopadu od 8.00 do 17.30. Očkovací centrum je umístěné v 1. pavilonu (U14). 

Zdá se, že používáte
nepodporovaný prohlížeč

Aby Vám tato webová stránka fungovala, potřebujete moderní podporovaný prohlížeč. Pokud používáte Windows 10, máte již nainstalovaný moderní prohlížeč Microsoft Edge, který můžete použít k zobrazení tohto webu.

Microsoft Edge Logo
Microsoft Edge

Moderní prohlížeč od společnosti Microsoft

Součást Windows 10
Mozilla Firefox Logo
Mozilla Firefox

Svobodný prohlížeč se zaměřením na soukromí

Google Chrome Logo
Google Chrome

Nejpoužívanější prohlížeč na světe od Googlu

KNTB logo Budoucnost Baťovky