Nastavení soukromí a cookies

Souhlasem se sdílením dat nám poskytnete informace, které potřebujeme pro zlepšování, analýzu a marketing napříč těmito webovými stránkami. Dále souhlasíte s předáním údajů třetím stranám a mimo EU. Prohlašujeme, že Vámi poskytnuté informace jsou zabezpečeny proti zneužití.

Nastavení soukromí a cookies

Souhlasem se sdílením dat nám poskytnete informace, které potřebujeme pro zlepšování, analýzu a marketing napříč těmito webovými stránkami. Dále souhlasíte s předáním údajů třetím stranám a mimo EU. Prohlašujeme, že Vámi poskytnuté informace jsou zabezpečeny proti zneužití.

Dejte nám prosím vědět, která data nám a našim partnerům dovolíte zpracovat.


Technická data

Trvale zapnuto

Webové stránky potřebují technická data pro správné fungování. Bez těchto dat by nebylo možné například vyhledávat, přehrát video nebo dokončit objednávku v e-shopu.

Analytické a statistické údaje

Analytické a statistické údaje nám pomáhají pochopit, jaké funkce jsou vaše oblíbené, co nám na webu nefunguje, jaké zařízení pro prohlížení stránek používáte a mnoho dalších.

KNTB logo

Mateřská škola Krajské nemocnice T. Bati ve Zlíně získala Cenu novinářů v soutěži Stavba roku Zlínského kraje

Mateřská škola Krajské nemocnice T. Bati ve Zlíně získala Cenu novinářů v soutěži Stavba roku Zlínského kraje. Nemocnice firemní školku ve svém areálu otevřela 1. září 2021, její výstavba trvala sedm měsíců.

Firemní mateřská škola KNTB je moderní školka s 13hodinovou provozní dobou, která vyhovuje právě zdravotníkům. Budova MŠ je prostorná a vzdušná, součástí střechy jsou pilové světlíky, které umožňují kvalitní denní světlo a zároveň zabraňují přehřívání a oslňování přímým sluncem. Střecha je také extenzivně zatravněná (nízké odolné typy rostlin). Zahrada školky nabízí prostor pro hru dětí v létě i v zimním období.

Školka má dvě třídy rozdělené podle věku s celkovou kapacitou 56 dětí, o které se starají čtyři učitelé a dva pedagogové volného času.

„Musím přiznat, že jsem ve skrytu duše doufal v ocenění stavby naší nemocniční mateřské školy. Architekti a projektanti dokázali spojit příjemný vzhled s užitečností, vnitřní prostory perfektně vyhovují potřebám dětí i učitelů. Firemní školka bylo něco, co nemocnici velmi chybělo. Díky dotaci se nakonec povedlo postavit ji doslova na zelené louce a jsem rád, že je o ni ze strany zaměstnanců zájem,“ řekl Ing. Jan Hrdý, ředitel Krajské nemocnice T. Bati ve Zlíně.

Mateřská škola přišla nemocnici na necelých 38 milionů korun (i s DPH), z toho bylo 85 procent spolufinancováno z evropských fondů, konkrétně z Integrovaného regionálního operačního programu (IROP).

     

 

 

Zdá se, že používáte
nepodporovaný prohlížeč

Aby Vám tato webová stránka fungovala, potřebujete moderní podporovaný prohlížeč. Pokud používáte Windows 10, máte již nainstalovaný moderní prohlížeč Microsoft Edge, který můžete použít k zobrazení tohto webu.

Microsoft Edge Logo
Microsoft Edge

Moderní prohlížeč od společnosti Microsoft

Součást Windows 10
Mozilla Firefox Logo
Mozilla Firefox

Svobodný prohlížeč se zaměřením na soukromí

Google Chrome Logo
Google Chrome

Nejpoužívanější prohlížeč na světe od Googlu

KNTB logo Budoucnost Baťovky