Nastavení soukromí a cookies

Souhlasem se sdílením dat nám poskytnete informace, které potřebujeme pro zlepšování, analýzu a marketing napříč těmito webovými stránkami. Dále souhlasíte s předáním údajů třetím stranám a mimo EU. Prohlašujeme, že Vámi poskytnuté informace jsou zabezpečeny proti zneužití.

Nastavení soukromí a cookies

Souhlasem se sdílením dat nám poskytnete informace, které potřebujeme pro zlepšování, analýzu a marketing napříč těmito webovými stránkami. Dále souhlasíte s předáním údajů třetím stranám a mimo EU. Prohlašujeme, že Vámi poskytnuté informace jsou zabezpečeny proti zneužití.

Dejte nám prosím vědět, která data nám a našim partnerům dovolíte zpracovat.


Technická data

Trvale zapnuto

Webové stránky potřebují technická data pro správné fungování. Bez těchto dat by nebylo možné například vyhledávat, přehrát video nebo dokončit objednávku v e-shopu.

Analytické a statistické údaje

Analytické a statistické údaje nám pomáhají pochopit, jaké funkce jsou vaše oblíbené, co nám na webu nefunguje, jaké zařízení pro prohlížení stránek používáte a mnoho dalších.

KNTB logo

Krajská nemocnice má nové primáře

Krajská nemocnice T. Bati ve Zlíně má od 1. července tři nové primáře. Dva byli potvrzeni v dosavadních funkcích, jeden se stává primářem vůbec poprvé.

Do funkcí primářů byli potvrzeni MUDr. Jiří Palíšek, primář Oddělení zobrazovacích metod KNTB a MUDr. Martin Kučera, primář Urologického oddělení KNTB. Nově se v roli primáře představí MUDr. Vladimír Kalist jako primář Gynekologicko-porodnického oddělení KNTB.

MUDr. Jiří Palíšek pracuje na Oddělení zobrazovacích metod v Krajské nemocnici T. Bati ve Zlíně jako lékař od roku 2000. Nejdříve byl v září roku 2020 pověřen vedením oddělení, od ledna roku 2021 zastával funkci primáře, ve které byl nyní po výběrovém řízení potvrzen. „Mojí prioritou je kromě medicíny především personální stabilizace. Bez kvalitních zdravotníků si nelze představit správně ošetřeného pacienta,“ konstatoval primář Palíšek

MUDr. Martin Kučera působil jako urolog dlouhodobě v Nemocnici Kyjov, na Urologickém oddělení v Krajské nemocnici T. Bati ve Zlíně pracuje od roku 2019. Nejprve byl zástupcem primáře, v únoru roku 2021 se stal primářem a ve funkci byl nyní po výběrovém řízení potvrzen. „Mezi hlavní úkoly, které jsem si stanovil, řadím kvalitní postgraduální vzdělávání. A to jak u absolventů, tak u již atestovaných lékařů. Moderně vybavené pracoviště s vysoce specializovanými odborníky vede k péči o vysokém standardu. A o to se v KNTB snažíme.”

MUDr. Vladimír Kalist pracuje na Gynekologicko-porodnickém oddělení v Krajské nemocnici T. Bati ve Zlíně od roku 2006. Během jeho působení na tomto pracovišti byl zástupcem primáře a vedoucím lékařem onkogynekologického centra. Nyní nastupuje po úspěšném výběrovém řízení do pozice primáře tohoto oddělení. „Mým hlavním cílem je podpořit rozvoj centra porodní asistence, které zajistí individuální přístup k rodičce a bude respektovat její přání. Chci také rozvíjet skvělou spolupráci s primáři gynekologicko-porodnických oddělení ve Zlínském kraji, ambulantními gynekology a komunitními porodními asistentkami.  Zkrátka vybudovat personálně stabilní oddělení na vysoké odborné úrovni, klientsky příjemné a vyhledávané."

„Vedení zdravotnických oddělení je pro nás samozřejmě obrovskou prioritou. S postavou primáře je úzce spojen chod oddělení, zaměstnanci, medicína, vlastně všechno, co je v nemocnici důležité. Proto je potřeba vybírat velmi uvážlivě. Novým primářům gratuluji a přeji jim v jejich náročné práci hodně úspěchů,“ řekl ředitel Krajské nemocnice T. Bati Ing. Jan Hrdý.

Zdá se, že používáte
nepodporovaný prohlížeč

Aby Vám tato webová stránka fungovala, potřebujete moderní podporovaný prohlížeč. Pokud používáte Windows 10, máte již nainstalovaný moderní prohlížeč Microsoft Edge, který můžete použít k zobrazení tohto webu.

Microsoft Edge Logo
Microsoft Edge

Moderní prohlížeč od společnosti Microsoft

Součást Windows 10
Mozilla Firefox Logo
Mozilla Firefox

Svobodný prohlížeč se zaměřením na soukromí

Google Chrome Logo
Google Chrome

Nejpoužívanější prohlížeč na světe od Googlu

KNTB logo Budoucnost Baťovky