Nastavení soukromí a cookies

Souhlasem se sdílením dat nám poskytnete informace, které potřebujeme pro zlepšování, analýzu a marketing napříč těmito webovými stránkami. Dále souhlasíte s předáním údajů třetím stranám a mimo EU. Prohlašujeme, že Vámi poskytnuté informace jsou zabezpečeny proti zneužití.

Nastavení soukromí a cookies

Souhlasem se sdílením dat nám poskytnete informace, které potřebujeme pro zlepšování, analýzu a marketing napříč těmito webovými stránkami. Dále souhlasíte s předáním údajů třetím stranám a mimo EU. Prohlašujeme, že Vámi poskytnuté informace jsou zabezpečeny proti zneužití.

Dejte nám prosím vědět, která data nám a našim partnerům dovolíte zpracovat.


Technická data

Trvale zapnuto

Webové stránky potřebují technická data pro správné fungování. Bez těchto dat by nebylo možné například vyhledávat, přehrát video nebo dokončit objednávku v e-shopu.

Analytické a statistické údaje

Analytické a statistické údaje nám pomáhají pochopit, jaké funkce jsou vaše oblíbené, co nám na webu nefunguje, jaké zařízení pro prohlížení stránek používáte a mnoho dalších.

KNTB logo

Konference o paliativní péči se zúčastnilo téměř 300 odborníků

Podpůrný a paliativní tým Krajské nemocnice T. Bati ve Zlíně uspořádal 25. dubna již potřetí konferenci nazvanou Paliativní péče v nemocnici. Hlavním tématem akce byla integrace paliativní péče do každodenní medicínské praxe.

Konference se zúčastnili odborníci z řad zdravotníků, sociální pracovníci, psychologové i vědci, všichni, kteří se zajímají o problematiku paliativní péče. O akci byl obrovský zájem, již několik týdnů před ní byla kapacita účastníků plná. „Na konferenci jsme měli mnoho zajímavých přednášek předních odborníků z oblasti paliativní péče, nechyběly ani konkrétní kazuistiky, tedy případy z praxe, hovořilo se také o budoucnosti paliativy, o rituálech v závěru života nebo důležitosti odpouštění. Je velmi důležité vzájemně sdílet poznatky a nové trendy v oboru, i proto konferenci pořádáme,“ uvedla jedna z organizátorek a vedoucí lékařka paliativní péče Krajské nemocnice T. Bati ve Zlíně MUDr. Alena Kočendová.

V Krajské nemocnici T. Bati ve Zlíně funguje paliativní konziliární tým od roku 2019. V loňském roce nemocnice získala akreditaci v tomto oboru a umožňuje tak vzdělávání lékařů ve Zlínském kraji. „Práce v paliativní medicíně je nelehká, ale pro nás všechny velmi obohacující. Je o medicínských dovednostech, ale i o naslouchání, komunikaci v našem týmu, s pacientem a jeho příbuznými i o komunikaci s personálem nemocnice. Těší mě, že jsme nablízku pacientům i jejich příbuzným, hledáme jejich potřeby, doprovázíme je na jejich nelehké cestě s nemocí. “ dodala vedoucí lékařka paliativní péče v KNTB MUDr. Alena Kočendová.

PROHLÉDNĚTE SI NAŠI GALERII

Zdá se, že používáte
nepodporovaný prohlížeč

Aby Vám tato webová stránka fungovala, potřebujete moderní podporovaný prohlížeč. Pokud používáte Windows 10, máte již nainstalovaný moderní prohlížeč Microsoft Edge, který můžete použít k zobrazení tohto webu.

Microsoft Edge Logo
Microsoft Edge

Moderní prohlížeč od společnosti Microsoft

Součást Windows 10
Mozilla Firefox Logo
Mozilla Firefox

Svobodný prohlížeč se zaměřením na soukromí

Google Chrome Logo
Google Chrome

Nejpoužívanější prohlížeč na světe od Googlu

KNTB logo Budoucnost Baťovky