Nastavení soukromí a cookies

Souhlasem se sdílením dat nám poskytnete informace, které potřebujeme pro zlepšování, analýzu a marketing napříč těmito webovými stránkami. Dále souhlasíte s předáním údajů třetím stranám a mimo EU. Prohlašujeme, že Vámi poskytnuté informace jsou zabezpečeny proti zneužití.

Nastavení soukromí a cookies

Souhlasem se sdílením dat nám poskytnete informace, které potřebujeme pro zlepšování, analýzu a marketing napříč těmito webovými stránkami. Dále souhlasíte s předáním údajů třetím stranám a mimo EU. Prohlašujeme, že Vámi poskytnuté informace jsou zabezpečeny proti zneužití.

Dejte nám prosím vědět, která data nám a našim partnerům dovolíte zpracovat.


Technická data

Trvale zapnuto

Webové stránky potřebují technická data pro správné fungování. Bez těchto dat by nebylo možné například vyhledávat, přehrát video nebo dokončit objednávku v e-shopu.

Analytické a statistické údaje

Analytické a statistické údaje nám pomáhají pochopit, jaké funkce jsou vaše oblíbené, co nám na webu nefunguje, jaké zařízení pro prohlížení stránek používáte a mnoho dalších.

KNTB logo

KONCERT PODĚKOVÁNÍ ZLÍNSKÉHO KRAJE ZDRAVOTNÍKŮM

Poděkování Zlínského kraje zdravotníkům. Tak se jmenuje koncert, který se uskuteční v pátek 20. srpna ve 20 hodin na platformě 14I15 Baťova institutu ve Zlíně. 

Na koncertu zazní v podání Filharmonie B. Martinů jeden z nejcennějších pokladů českých kulturních dějin, cyklus symfonických básní Bedřicha Smetany nazvaný Má vlast. „Chtěl bych touto formou poděkovat jménem svým i celé Rady Zlínského kraje zdravotníkům za práci v době pandemie covid-19 a vyzdvihnout tím vše, co pro občany našeho regionu v této nelehké době udělali,“ vzkázal Radim Holiš, hejtman Zlínského kraje.
Zdravotníci Krajské nemocnice T. Bati ve Zlíně dostali od Zlínského kraje 250 lístků. Ti, kdo mají o účast na koncertu zájem, si je mohou vyzvednout na sekretariátu ředitelství KNTB. Místa na platformě 14I15 Baťova institutu jsou k sezení a k stání. 

OPATŘENÍ V RÁMCI POŘÁDÁNÍ KULTURNÍCH AKCÍ:
Návštěvníci musí písemným potvrzením, které předloží u vstupu spolu se vstupenkou, splnit jednu z následujících podmínek:
  • 14 dní po 2. dávce očkování 
  • Po prodělání nemoci COVID-19 platí imunita 180 dní
  • Negativní POC antigenní test ne starší 72 hod nebo negativní PCR test ne starší 7 dní, u dětí do 6 let není testování požadováno
Při účasti na koncertě je návštěvník povinen zajistit ochranu dýchacích cest respirátorem.
Podmínky pořádání koncertu jsou řešeny v souladu s aktuálními nařízeními Vlády ČR.
Zdá se, že používáte
nepodporovaný prohlížeč

Aby Vám tato webová stránka fungovala, potřebujete moderní podporovaný prohlížeč. Pokud používáte Windows 10, máte již nainstalovaný moderní prohlížeč Microsoft Edge, který můžete použít k zobrazení tohto webu.

Microsoft Edge Logo
Microsoft Edge

Moderní prohlížeč od společnosti Microsoft

Součást Windows 10
Mozilla Firefox Logo
Mozilla Firefox

Svobodný prohlížeč se zaměřením na soukromí

Google Chrome Logo
Google Chrome

Nejpoužívanější prohlížeč na světe od Googlu

KNTB logo Budoucnost Baťovky