Nastavení soukromí a cookies

Souhlasem se sdílením dat nám poskytnete informace, které potřebujeme pro zlepšování, analýzu a marketing napříč těmito webovými stránkami. Dále souhlasíte s předáním údajů třetím stranám a mimo EU. Prohlašujeme, že Vámi poskytnuté informace jsou zabezpečeny proti zneužití.

Nastavení soukromí a cookies

Souhlasem se sdílením dat nám poskytnete informace, které potřebujeme pro zlepšování, analýzu a marketing napříč těmito webovými stránkami. Dále souhlasíte s předáním údajů třetím stranám a mimo EU. Prohlašujeme, že Vámi poskytnuté informace jsou zabezpečeny proti zneužití.

Dejte nám prosím vědět, která data nám a našim partnerům dovolíte zpracovat.


Technická data

Trvale zapnuto

Webové stránky potřebují technická data pro správné fungování. Bez těchto dat by nebylo možné například vyhledávat, přehrát video nebo dokončit objednávku v e-shopu.

Analytické a statistické údaje

Analytické a statistické údaje nám pomáhají pochopit, jaké funkce jsou vaše oblíbené, co nám na webu nefunguje, jaké zařízení pro prohlížení stránek používáte a mnoho dalších.

KNTB logo

KOMPLEXNÍ ONKOLOGICKÉ CENTRUM ZLÍNSKÉ NEMOCNICE DOSTALO DALŠÍ PODPORU OD PROJEKTU POMÁHÁME ONKOLOGII

Komplexní onkologické centrum Krajské nemocnice T. Bati ve Zlíně převzalo symbolický šek na částku 16 577 korun. Jde výtěžek aktivit spojených s letošním charitativním koncertem I hudba může pomoci. Ten je součástí projektu Pomáháme onkologii, který už pět let významně přispívá ke zvyšování komfortu onkologických pacientů přicházejících za léčbou do zlínské nemocnice.

„Koncert se letos kvůli omezením spojeným s pandemií koronaviru neuskutečnil. Díky našim partnerům jsme ale dokázali pro komplexní onkologické centrum i tak zajistit další příspěvek. Jsme rádi, že navzdory obtížné době naše spolupráce pokračuje,“ prohlásila Jiřina Lysáková, organizátorka koncertu I hudba může pomoci. „Podpora lidí zapojených do projektu Pomáháme onkologii je dlouhodobá a jsme za ni opravdu vděční. Za sebe, ale především za naše pacienty,“ vzkázala Markéta Pospíšková, primářka Onkologického oddělení Krajské nemocnice T. Bati.
Projekt Pomáháme onkologii založila společnost Jiří Křístek – OFSITO s.r.o. v roce 2015. Díky němu se podařilo zajistit na vylepšení zázemí a vybavení komplexního onkologického centra už cca dva miliony korun. Tato částka pomohla zrealizovat řadu záměrů, například vybavit oba onkologické stacionáře nábytkem či zakoupit ultrazvuk k zavádění PICC katetrů. „Pro nás jde o úžasnou pomoc, jak finanční, tak lidskou. Úsilí lidí, kteří realizují projekt Pomáháme onkologii, je ohromné a zaslouží si za něj obrovské poděkování,“ konstatoval Michal Filip, předseda představenstva zlínské nemocnice. „Připojuji se k poděkování všem, kdo projekt Pomáháme onkologii a akce s ním spojené realizují. Vidím za ním sounáležitost a solidaritu mezi lidmi, a to je v dnešní době moc důležité“ sdělila Olga Sehnalová, náměstkyně hejtmana Zlínského kraje pro oblast zdravotnictví, která se setkání spojeného s předáním symbolického šeku také zúčastnila. 
Pokud to situace umožní, zrealizuje projekt Pomáháme onkologii i letos řadu akcí. Aktuálně je v přípravě další ročník country festivalu Bundy zelený, který se uskuteční od 30 do 31. července v Zádveřicích u Zlína. „Náš projekt, a tedy Komplexní onkologické centrum ve Zlíně, může podpořit kdokoliv. Možností je spousta, veškeré informace máme na webových stránkách http://pomahejteonkologii.cz/. Za podporu budeme rádi. Víme, že onkologických pacientů rok od roku přibývá a je tedy nutné jim vytvářet co nejkvalitnější podmínky k tomu, aby se mohli vyléčit. A myslet je potřeba i na zdravotníky, kteří se o ně starají,“ upozornil Marek Šikula, ambasador projektu Pomáháme onkologii.
Zdá se, že používáte
nepodporovaný prohlížeč

Aby Vám tato webová stránka fungovala, potřebujete moderní podporovaný prohlížeč. Pokud používáte Windows 10, máte již nainstalovaný moderní prohlížeč Microsoft Edge, který můžete použít k zobrazení tohto webu.

Microsoft Edge Logo
Microsoft Edge

Moderní prohlížeč od společnosti Microsoft

Součást Windows 10
Mozilla Firefox Logo
Mozilla Firefox

Svobodný prohlížeč se zaměřením na soukromí

Google Chrome Logo
Google Chrome

Nejpoužívanější prohlížeč na světe od Googlu

KNTB logo Budoucnost Baťovky