KNTB logo

KOLUJE VÁM V ŽILÁCH MODRÁ KREV? VYSOKOŠKOLÁCI ZVOU NA DAROVÁNÍ KRVE DO BAŤOVKY

Ve středu 23. února se uskuteční na Hematologicko-transfuzním oddělení KNTB ve Zlíně akce Daruj krev s děkanem Fakulty managementu a ekonomiky zlínské Univerzity Tomáše Bati (FaME UTB). Zúčastnit se jí bude možné od 6 do 9 hodin v prostorách pavilonu 9, kde se „transfuzka“ nachází.

Darování krve s děkanem FaME pořádají studenti této fakulty, kteří zveřejnili výzvu „Koluje vám v žilách modrá krev? Darujte společně s námi naději.“ „Akce je určená jak pro dlouholeté dárce krve, tak pro prvodárce. Přijďte v nesnadné době nejen pro nás všechny, ale i pro naše zdravotníky podpořit dobrou věc,“ vyzývají veřejnost.

Hematologicko-transfuzní oddělení Baťovky si počinu vysokoškoláků z FaME UTB velmi váží. „Únor patří mezi měsíce, kdy obvykle přichází méně dárců krve, tahle akce by tedy mohla tuto statistiku změnit. Věříme ve velkou účast a studentům za jejich aktivitu moc děkujeme,“ prohlásila Jana Pelková, primářka HTO zlínské nemocnice.

Aby mohlo 23. února přijít darovat krev co nejvíce studentů FaME UTB, výjimečně se nemusí na tento den registrovat v rezervačním systému. Pro ostatní účastníky akce nutnost objednání na odkaze https://darci.bnzlin.cz nadále platí.

Hned po úspěšném odběru se budou moci dárci krve občerstvit pestrým snídaňovým menu formou švédských stolů, které Baťovka znovu nabízí od počátku tohoto roku.

PROHLÉDNĚTE SI NAŠI GALERII

Zdá se, že používáte
nepodporovaný prohlížeč

Aby Vám tato webová stránka fungovala, potřebujete moderní podporovaný prohlížeč. Pokud používáte Windows 10, máte již nainstalovaný moderní prohlížeč Microsoft Edge, který můžete použít k zobrazení tohto webu.

Microsoft Edge Logo
Microsoft Edge

Moderní prohlížeč od společnosti Microsoft

Součást Windows 10
Mozilla Firefox Logo
Mozilla Firefox

Svobodný prohlížeč se zaměřením na soukromí

Google Chrome Logo
Google Chrome

Nejpoužívanější prohlížeč na světe od Googlu

KNTB logo Budoucnost Baťovky

Nastavení soukromí a cookies

Souhlasem se sdílením dat nám poskytnete informace, které potřebujeme pro zlepšování, analýzu a marketing napříč těmito webovými stránkami. Dále souhlasíte s předáním údajů třetím stranám a mimo EU. Prohlašujeme, že Vámi poskytnuté informace jsou zabezpečeny proti zneužití.

Nastavení soukromí a cookies

Souhlasem se sdílením dat nám poskytnete informace, které potřebujeme pro zlepšování, analýzu a marketing napříč těmito webovými stránkami. Dále souhlasíte s předáním údajů třetím stranám a mimo EU. Prohlašujeme, že Vámi poskytnuté informace jsou zabezpečeny proti zneužití.

Dejte nám prosím vědět, která data nám a našim partnerům dovolíte zpracovat.


Technická data

Trvale zapnuto

Webové stránky potřebují technická data pro správné fungování. Bez těchto dat by nebylo možné například vyhledávat, přehrát video nebo dokončit objednávku v e-shopu.

Analytické a statistické údaje

Analytické a statistické údaje nám pomáhají pochopit, jaké funkce jsou vaše oblíbené, co nám na webu nefunguje, jaké zařízení pro prohlížení stránek používáte a mnoho dalších.