Nastavení soukromí a cookies

Souhlasem se sdílením dat nám poskytnete informace, které potřebujeme pro zlepšování, analýzu a marketing napříč těmito webovými stránkami. Dále souhlasíte s předáním údajů třetím stranám a mimo EU. Prohlašujeme, že Vámi poskytnuté informace jsou zabezpečeny proti zneužití.

Nastavení soukromí a cookies

Souhlasem se sdílením dat nám poskytnete informace, které potřebujeme pro zlepšování, analýzu a marketing napříč těmito webovými stránkami. Dále souhlasíte s předáním údajů třetím stranám a mimo EU. Prohlašujeme, že Vámi poskytnuté informace jsou zabezpečeny proti zneužití.

Dejte nám prosím vědět, která data nám a našim partnerům dovolíte zpracovat.


Technická data

Trvale zapnuto

Webové stránky potřebují technická data pro správné fungování. Bez těchto dat by nebylo možné například vyhledávat, přehrát video nebo dokončit objednávku v e-shopu.

Analytické a statistické údaje

Analytické a statistické údaje nám pomáhají pochopit, jaké funkce jsou vaše oblíbené, co nám na webu nefunguje, jaké zařízení pro prohlížení stránek používáte a mnoho dalších.

KNTB logo

KNTB úspěšně obhájila certifikát kvality a bezpečí SAK

Krajská nemocnice T. Bati ve Zlíně prošla komplexním auditem Spojené akreditační komise (SAK) a získala tak certifikát, který deklaruje bezpečí a kvalitu poskytované péče. Provedení auditu je pro zdravotnická zařízení dobrovolné, jeho pravidelné absolvování však nemocnici posouvá dál a získání certifikátu je prestiží.

 Rozsáhlý audit komise inspektorů SAK završil intenzivní úsilí nemocnice o zvyšování kvality a bezpečnosti péče. „Mám radost, že nemocnice získala certifikát, který deklaruje zvyšování kvality a bezpečí u nás poskytované zdravotní péče. Museli jsme prokázat kvalitu lékařské i ošetřovatelské péče a s ní související procesy. Získání certifikátu je ocenění práce a úsilí všech zaměstnanců krajské nemocnice, a za to jim patří velký dík,“ uvedl Ing. Jan Hrdý, předseda představenstva a ředitel Krajské nemocnice T. Bati.

„Akreditační příprava nebyla jednoduchá, standardy SAK jsou vypracovány tak, aby pokrývaly veškeré oblasti a činnosti zdravotnického zařízení v souladu s platnou legislativou. Požadovaná kritéria pro řízení a kvalitu jsme opět splnili, auditoři se zajímali například o medicínské postupy, bezpečnost při podávání léčiv pacientům, protiepidemická opatření, zdravotnickou dokumentaci, používané vybavení, věnovali se však také například oblasti stravování nebo nakládání s odpady,“ popsala Mgr. Kamila Slabáková, náměstkyně pro nelékařskou péči a kvalitu Krajské nemocnice T. Bati.

Akreditovaná nemocnice garantuje pacientovi bezpečnost a kvalitu péče kontinuálním a systematickým sledováním a zlepšováním těchto dvou ukazatelů, a to ze všech oblastí provozu nemocnice. Akreditace se uděluje na tři roky, poté o ni nemocnice musí znovu zažádat a doložit další pokrok v poskytovaných službách.

Zdá se, že používáte
nepodporovaný prohlížeč

Aby Vám tato webová stránka fungovala, potřebujete moderní podporovaný prohlížeč. Pokud používáte Windows 10, máte již nainstalovaný moderní prohlížeč Microsoft Edge, který můžete použít k zobrazení tohto webu.

Microsoft Edge Logo
Microsoft Edge

Moderní prohlížeč od společnosti Microsoft

Součást Windows 10
Mozilla Firefox Logo
Mozilla Firefox

Svobodný prohlížeč se zaměřením na soukromí

Google Chrome Logo
Google Chrome

Nejpoužívanější prohlížeč na světe od Googlu

KNTB logo Budoucnost Baťovky