Nastavení soukromí a cookies

Souhlasem se sdílením dat nám poskytnete informace, které potřebujeme pro zlepšování, analýzu a marketing napříč těmito webovými stránkami. Dále souhlasíte s předáním údajů třetím stranám a mimo EU. Prohlašujeme, že Vámi poskytnuté informace jsou zabezpečeny proti zneužití.

Nastavení soukromí a cookies

Souhlasem se sdílením dat nám poskytnete informace, které potřebujeme pro zlepšování, analýzu a marketing napříč těmito webovými stránkami. Dále souhlasíte s předáním údajů třetím stranám a mimo EU. Prohlašujeme, že Vámi poskytnuté informace jsou zabezpečeny proti zneužití.

Dejte nám prosím vědět, která data nám a našim partnerům dovolíte zpracovat.


Technická data

Trvale zapnuto

Webové stránky potřebují technická data pro správné fungování. Bez těchto dat by nebylo možné například vyhledávat, přehrát video nebo dokončit objednávku v e-shopu.

Analytické a statistické údaje

Analytické a statistické údaje nám pomáhají pochopit, jaké funkce jsou vaše oblíbené, co nám na webu nefunguje, jaké zařízení pro prohlížení stránek používáte a mnoho dalších.

KNTB logo

KAŽDÝ DÁRCE KRVE DOSTANE V SRPNU VE ZLÍNSKÉ NEMOCNICI HNED PO ODBĚRU DOPLNĚK STRAVY OD VITARU

Dárci krve, kteří navštíví v srpnu Hematologicko-transfúzní oddělení zlínské nemocnice (HTO), se mohou těšit na dárek od společnosti VITAR vyrábějící vitamíny, minerální látky a další doplňky stravy. Hned po úspěšném odběru si budou moci vybrat jeden ze tří jejich produktů, které na podporu dárcovství krve věnovala.
„Dárce krve podporujeme dlouhodobě, velmi si jejich ochoty pomáhat vážíme a chceme jim za ni poděkovat. Zároveň věříme, že produkty, které jim věnujeme, přispějí k udržení jejich zdraví a vitality,“ sdělil Vladimír Polášek, generální ředitel společnosti VITAR. „Společnost VITAR je naším stabilním podporovatelem a jeho přízně si velmi vážíme. Víme, že její produkty jsou u našich dárců oblíbené a že je rádi užívají. Vítáme i načasování této podpůrné akce. Srpen patří v naší nemocnici mezi měsíce se zvýšenou spotřebou krve a potřebujeme tak každého dárce. Věříme proto, že i díky možnosti získat produkty od společnosti VITAR jich k nám přijde v nadcházejícím měsíci opravdu hodně. Těšíme se na ně a předem jim za jejich ochotu a čas děkujeme,“ vzkázala Jana Pelková, primářka HTO Krajské nemocnice Tomáše Bati ve Zlíně.
Pro dárce krve vybrala společnost VITAR, která vznikla v roce 1990 ve Zlíně, produkty značky MaxiVita - Detox Chlorella, Omega 3 rybí olej a Odkyselení organismu. K dispozici budou v průběhu celého srpna.

HTO se nachází v budově číslo 9 v areálu zlínské nemocnice, hned naproti parkovišti u budovy číslo 21. Odběry krve probíhají každý všední den od 6 do 9 hodin, dárci se musí předem zaregistrovat na konkrétní termín a čas prostřednictvím rezervačního systému na odkazu https://darci.bnzlin.cz. Další informace včetně kontaktních údajů lze nalézt na odkazu https://www.kntb.cz/informace-pro-darce-krve.

Zdá se, že používáte
nepodporovaný prohlížeč

Aby Vám tato webová stránka fungovala, potřebujete moderní podporovaný prohlížeč. Pokud používáte Windows 10, máte již nainstalovaný moderní prohlížeč Microsoft Edge, který můžete použít k zobrazení tohto webu.

Microsoft Edge Logo
Microsoft Edge

Moderní prohlížeč od společnosti Microsoft

Součást Windows 10
Mozilla Firefox Logo
Mozilla Firefox

Svobodný prohlížeč se zaměřením na soukromí

Google Chrome Logo
Google Chrome

Nejpoužívanější prohlížeč na světe od Googlu

KNTB logo Budoucnost Baťovky