Nastavení soukromí a cookies

Souhlasem se sdílením dat nám poskytnete informace, které potřebujeme pro zlepšování, analýzu a marketing napříč těmito webovými stránkami. Dále souhlasíte s předáním údajů třetím stranám a mimo EU. Prohlašujeme, že Vámi poskytnuté informace jsou zabezpečeny proti zneužití.

Nastavení soukromí a cookies

Souhlasem se sdílením dat nám poskytnete informace, které potřebujeme pro zlepšování, analýzu a marketing napříč těmito webovými stránkami. Dále souhlasíte s předáním údajů třetím stranám a mimo EU. Prohlašujeme, že Vámi poskytnuté informace jsou zabezpečeny proti zneužití.

Dejte nám prosím vědět, která data nám a našim partnerům dovolíte zpracovat.


Technická data

Trvale zapnuto

Webové stránky potřebují technická data pro správné fungování. Bez těchto dat by nebylo možné například vyhledávat, přehrát video nebo dokončit objednávku v e-shopu.

Analytické a statistické údaje

Analytické a statistické údaje nám pomáhají pochopit, jaké funkce jsou vaše oblíbené, co nám na webu nefunguje, jaké zařízení pro prohlížení stránek používáte a mnoho dalších.

KNTB logo

K ZÁKAZU NÁVŠTĚV PŘISTOUPILA I KNTB

Více než desítka hospitalizovaných pacientů s onemocněním COVID 19 z celkového počtu 55, kteří se aktuálně nacházejí v pěti nemocnicích Zlínského kraje, leží v Krajské nemocnici Tomáše Bati ve Zlíně. Na základě zhoršující se epidemické situace ve Zlínském kraji a doporučení KHS Zlín přistoupilo také vedení KNTB k vyhlášení omezení návštěv s platností od 21.10.2021.
Vzhledem k zhoršující se epidemické situaci bylo dnes svoláno mimořádné zasedání krizového štábu Zlínského kraje. Na jednání se hejtman Radim Holiš a vedení pěti nemocnic dohodli na zákazu návštěv. „Rozhodnutí bylo jednomyslné. Nejhůře je na tom momentálně Kroměřížská nemocnice, kde omezení návštěv platí od pondělí. Pro ostatní nemocnice jde o preventivní opatření. Všichni máme v živé paměti uplynulé měsíce, kdy jsme byli na hranici možností a měli přeplněná lůžka na jednotkách intenzivní péče. Tímto opatřením chceme kritickému stavu v nemocnicích předejít,“ řekl hejtman Radim Holiš a dodal, že zátěž nemocnic poroste, doba, kdy se doháněla operativa je bohužel pryč, a my musíme se připravit na další vlnu.
Výjimka z regulace návštěv se týká pouze nezletilých pacientů, doprovodu otců či jiných osob u porodu, pacientů s omezenou svéprávností a pacientů v terminálním stádiu nevyléčitelného onemocnění. S ohledem na bezpečnost pacientů bude zákaz platit do odvolání. Prosíme příbuzné pacientů, aby nutnost návštěvy nemocnice pečlivě zvážili.
Podmínky pro realizaci návštěvy jsou následující: negativní PCR nesmí být starší než 72 hodin, antigenní test ne starší než 24 hodin, certifikát o plném naočkování (minimálně 14 dní od druhé dávky u dvoudávkových vakcín a první dávky u jednodávkových vakcín), potvrzení o prodělání nemoci v posledních 180 dnech. Navíc návštěva musí mít po celou dobu návštěvy nasazen respirátor a respektovat pokyny nemocničního personálu.

Zdá se, že používáte
nepodporovaný prohlížeč

Aby Vám tato webová stránka fungovala, potřebujete moderní podporovaný prohlížeč. Pokud používáte Windows 10, máte již nainstalovaný moderní prohlížeč Microsoft Edge, který můžete použít k zobrazení tohto webu.

Microsoft Edge Logo
Microsoft Edge

Moderní prohlížeč od společnosti Microsoft

Součást Windows 10
Mozilla Firefox Logo
Mozilla Firefox

Svobodný prohlížeč se zaměřením na soukromí

Google Chrome Logo
Google Chrome

Nejpoužívanější prohlížeč na světe od Googlu

KNTB logo Budoucnost Baťovky