Nastavení soukromí a cookies

Souhlasem se sdílením dat nám poskytnete informace, které potřebujeme pro zlepšování, analýzu a marketing napříč těmito webovými stránkami. Dále souhlasíte s předáním údajů třetím stranám a mimo EU. Prohlašujeme, že Vámi poskytnuté informace jsou zabezpečeny proti zneužití.

Nastavení soukromí a cookies

Souhlasem se sdílením dat nám poskytnete informace, které potřebujeme pro zlepšování, analýzu a marketing napříč těmito webovými stránkami. Dále souhlasíte s předáním údajů třetím stranám a mimo EU. Prohlašujeme, že Vámi poskytnuté informace jsou zabezpečeny proti zneužití.

Dejte nám prosím vědět, která data nám a našim partnerům dovolíte zpracovat.


Technická data

Trvale zapnuto

Webové stránky potřebují technická data pro správné fungování. Bez těchto dat by nebylo možné například vyhledávat, přehrát video nebo dokončit objednávku v e-shopu.

Analytické a statistické údaje

Analytické a statistické údaje nám pomáhají pochopit, jaké funkce jsou vaše oblíbené, co nám na webu nefunguje, jaké zařízení pro prohlížení stránek používáte a mnoho dalších.

KNTB logo

Hokejoví fanoušci podpořili plicní oddělení krajské nemocnice pětimístnou částkou

Hokejoví fanoušci z iniciativy Ševci Fans podpořili Plicní oddělení Krajské nemocnice Tomáše Bati ve Zlíně částkou 15 600 korun. Šlo o výtěžek z aukce obrazů a také hokejového dresu bývalého vynikajícího zlínského útočníka Petra Lešky. 

„Náš kamarád David se léčil s cystickou fibrózou a úspěšně podstoupil transplantaci plic. Víme tedy, jak náročnou práci mají zdravotníci na plicních odděleních a jak výborných výsledků umí dosáhnout. Rozhodli jsme se je podpořit. A protože jsme fanoušci Beranů, naši pomoc jsme zaměřili na plicní oddělení ve zlínské nemocnici,“ vysvětlil motivaci pro uspořádání aukce Pavel Běla z iniciativy Ševci Fans. „Jsme za tuto podporu velmi vděční. Jde o krásné gesto,“ prohlásil Gustáv Ondrejka, primář plicního oddělení zlínské nemocnice. „Moc si této iniciativy hokejových fanoušků vážíme. Finanční dar použijeme na zlepšení prostředí pro naše pacienty,“ doplnila Kateřina Paličková, vrchní sestra zlínského plicního oddělení. 

V internetové aukci fanoušci dražili podepsaný dres Petra Lešky a dvě fotokopie obrazu, který tento stále oblíbený útočník dostal v lednu u příležitosti jeho slavnostního zařazení mezi Legendy zlínského hokeje. Největší zájem byl o dres, který zájemce nakonec získal za 11 711 korun. „Aukce byla výborný nápad a mám z jejího výsledku radost. Výtěžek poslouží dobré věci. Osobně mám akce tohoto typu rád a nikdy neváhám je podpořit,“ svěřil se sám Petr Leška. 

PROHLÉDNĚTE SI NAŠI GALERII

Zdá se, že používáte
nepodporovaný prohlížeč

Aby Vám tato webová stránka fungovala, potřebujete moderní podporovaný prohlížeč. Pokud používáte Windows 10, máte již nainstalovaný moderní prohlížeč Microsoft Edge, který můžete použít k zobrazení tohto webu.

Microsoft Edge Logo
Microsoft Edge

Moderní prohlížeč od společnosti Microsoft

Součást Windows 10
Mozilla Firefox Logo
Mozilla Firefox

Svobodný prohlížeč se zaměřením na soukromí

Google Chrome Logo
Google Chrome

Nejpoužívanější prohlížeč na světe od Googlu

KNTB logo Budoucnost Baťovky