KNTB logo

Vaše pochvaly

VAŠE POCHVALY 2024

Maminka Jaroslava, 15. červenec

Dobrý den,
ještě jednou bychom vám velmi rádi poděkovali všem, na mediále a celé porodnici, že nám minulý rok pomohli přivést na svět naše největší štěstí. 💙
Neměli jsme to na začátku jednoduché, ale s pomocí vás všech se nám to mnohem lépe zvládalo.
Máme teď doma krásné, zdravé a šťastné miminko.
Obrovské díky vám všem! 

Jaroslava Mašláňová
Toníček Kučera 9.7.2023 (33+6 tt)

 

Maminka Karolína, 10. červen

Děkuji moc, že vidíte srdcem a srdcem děláte svou práci!

Moc si Vás a Vaší empatie, srdečnosti, laskavosti vážím. Nikdy na dny strávené u Vás v porodnici nezapomenu, odvážíme si totiž domů poklad, který už navždycky změní naše životy!

Děkujeme za krásné dny ve zlínské porodnici. 

Vaši práci nepřestanu nikdy obdivovat, Vaše práce je opravdu poslání, které děláte svým srdcem a ve zlínské porodnici dělají všichni pracovníci svou práci opravdu srdcem!! 

Speciální poděkování si zaslouží úžasný anděl a skvělá porodní asistentka paní Bohdana Bjalková, človíček opravdu na svém místě!! Děkuju za vše a ještě za mnohem víc!

S láskou budu vzpomínat na příchod naší první dcerušky! Děkuji své spolubydlící za krásné společné chvilky s našimi ukřičenými princeznami. 

Děkuji všem z celého srdce!

Nejšťastnější maminka Karolína Vaclachová, nejšťastnější tatínek Radek Křenovský + největší jedlík na šestinedělí malá Emička 

 

Maminka Ivana, 13. duben

Chtěla bych velmi pochválit celé porodní oddělení a oddělení šestinedělí. Moc si vážím přátelského a profesionálního přístupu všech zdravotníků kteří se nám hezky celou dobu věnovali. Byl to můj třetí porod a každý jsem měla v jiném městě, tak mohu srovnávat. :-) Děkuji za všechnu péči, cítila jsem se velmi dobře a celý porod i dny na šestinedělí byly pro mě příjemné. Sice se z vedlejšího patra ozýval přes den hluk zbíječek, protože tam probíhá rekonstrukce, ale dalo se to těch pár dní vydržet. O to víc obdivuji personál, který v tom hluku musí pracovat denně. Velmi si chválím i jídlo a posílám díky i do kuchyně.

Zlínskou porodnici doporučuji všem maminkám, které váhají kam jít rodit. 

 

Maminka Tereza, 8. duben

Dobrý den, 

ve Zlínské nemocnici T. Bati na novorozenecké JIP jsme s dcerou Bereničkou strávily 3 měsíce. Narodila se předčasně ve 25. týdnu. 

Ráda bych touto formou poděkovala a ocenila veškerou péči, která se nám během pobytu v nemocnici na novorozeneckém oddělení JIP dostala. Velmi oceňuji přístup pana primáře Macka, všech lékařů, vrchní sestry paní Pumprlové a všech zdravotních sester. 

Zejména si vážím profesionálního i lidského přístupu pana primáře Macka, který nejednou zachránil naši krásnou dceru Bereničku. Při ohrožení života ji byl připraven zaintubovat i nestandardním způsobem. Intubace byla velmi náročná vzhledem k tomu, že dosavadně byla dlouhodobá. Přístup a odhodlání pana primáře zachránil Bereničce život.

Velký vděk patří také paní Pumprlové za podnět pro finanční pomoc pro naši rodinu skrze organizací Nedoklubko. Dále oceňuji její starostlivost, kdy nám mnohokrát vyšla vstříc, mimo jiné i v souvislosti se ztracenou chobotničkou, kterou měla dcera od narození v inkubátoru jako "společníka" od Nedoklubka.  Bohužel se nám ztratila po cestě na novorozeneckou JIP do Brna, kde proběhla další hospitalizace. Paní Pumprlové se podařilo ji dohledat. V psychicky náročném období to pro nás mělo veliký i symbolický význam.

Moc si vážíme také vstřícnosti při plánování i přípravě křtu (např. i to, jaké bych si přála pro malou oblečení), který malá prožila na Novorozeneckém oddělení JIP.

Úžasné pro mě jako maminku bylo i to, že jsem mohla za dcerou přijít přes den téměř kdykoliv. A i to, že veškerý personál JIP dodržuje kvůli miminkům tichý a klidný režim na oddělení. 

Velmi oceňuji i možnost ubytování pro maminky v 7. patře a chutné rauty a veškerou stravu, která je velmi pestrá a je pro maminky připravená téměř 24 hodin denně. 

Vzhledem k tomu, že máme doma ještě dvouletého syna, jezdila jsem na víkendy domů. Velmi mi pomohlo, že když jsem na dálku telefonicky zjišťovala zdravotní stav Bereničky, lékaři i sestry si našli vždy čas a prostor na to, aby nás zcela informovali o zdravotním stavu dcery, o pokrocích, komplikacích. 

Dalším plusem pro maminky je Nedovak, který zajišťuje organizace Nedoklubko a umožňuje maminkám s miminky strávit společné chvíle spolu. Zdravotní sestřičky byly vždy velmi ochotné, aby mi pomohly připravit se na pohodlné klokánkování, které, pokud je to možné, trvá i několik hodin.

V neposlední řadě bych ráda poděkovala za podporu laktační poradkyně paní Špaňhelové, která nám, mimo jiné, poskytovala velikou psychickou pomoc.

Přes všechny těžkosti, které jsme si v daném období prožily, se na Novorozenecké oddělení JIP rády vracíme, protože se tam díky celkovému přístupu cítíme "jako doma". Také mě moc těší zájem sester, když se přijdeme ukázat při kontrolách ve Vaší nemocnici.

S velkými díky za záchranu Bereničky a s velkou úctou
Tereza Sitková s rodinou.

Maminka Jámborová, březen 2024

Dobrý den,

chtěla bych poděkovat celému personálu oddělení gynekologie - lůžková část 6. NP a operačnímu sálu za velmi vstřícný a profesionální přístup při mé hospitalizaci na uvedeném oddělení v době 24. 3. - 28. 3. 2024. Vážím si Vaší zodpovědné práce, za kterou ještě jednou děkuji a přeji Vám spoustu dalších spokojených pacientů a sil pro výkon tohoto povolání.

Pavla Jámborová 

 

Rodiče Knotkovi, březen 2024

Vážená paní doktorko Henčlová,

tímto bych Vám ještě jednou chtěl za sebe a za manželku poděkovat. Byla jste naprosto skvělá, profesionální a empatická. Velice si vážíme přístupu a zajištění celého průběhu porodu, rovněž dohodnutí účasti těch nejlepších doktorů. Ještě stále mě berou slzy, když si představím, co všechno jsme tímto druhým porodem riskovali. Ostatně už při čekání v chodbě se u mne spouštěla celá plejáda emocí. Udělala jste celou naši rodinu moc šťastnou, že můžeme být spolu, živí a zdraví a vychovávat dvě úžasné děti - mimo jiné i to naše chlupaté jorkšírské dítě.

Ještě jednou děkujeme, děláte velice záslužnou práci, svět potřebuje mnohem více lidí jako jste Vy. Věřte, že na Vás nezapomeneme!

Děkujeme.

S pozdravem
Michal a Andrea Knotkovi

 

Rodiče Marcela a Radim, únor 2024

Vážené vedení gynekologicko-porodního oddělení, 

dnes je to měsíc, co se nám u Vás narodila naše dcera Dominika. 19.1. jsme v pozdních večerních hodinách dorazili na příjem a ujala se nás porodní asistentka Michaela Brázdilová a paní doktorka Jana Havalová. Necelé 2 hodiny po půlnoci dcera přišla na svět. Tímto bychom jim chtěli ještě jednou vyjádřit oficiální poděkování. A to nejen jim, ale i zbytku týmu, kteří jim byli nápomocni. Těžko se hledají slova, která by přesně vystihla, jak krásnou vzpomínku nám na tuto noc vytvořily. Obě byly neskutečně milé, vstřícné, ochotné, ale zároveň velmi profesionální. Ve všem se nám snažily ochotně vyjít vstříc, byly tu neustále pro nás, ale zároveň jsme měli pocit soukromí a intimity a mohli si tento okamžik společně prožít jako pár, jako rodina. Sama jsem zdravotník a vím, že takový přístup není vždy samozřejmost a chtěla jsem, aby obě věděly, že si toho nesmírně vážíme a Vy, že můžete být pyšní, jaké členy máte ve svém týmu.

Ještě jednou velké díky.

S pozdravem Marcela Nováková a Radim Trochta s dcerou Dominikou

 

Maminka Lukášová, porod 16. února 2024

Poradna 10/10
Porod 10/10
Šestinedělí 10/10
Novorozenecké 10/10

Dobrý den,

ráda bych sdílela svou pozitivní zkušenost s porodnicí ve Zlíně.

Poradna
Vždy příjem na čas, sestřičky i doktoři milí, vše vysvětleno.

Porod
Porod vyvolávaný v 41+2 dvě tablety celkem, kontrakce nastoupily, plodová voda praskla sama zkalená, ale pouze jeden vak, takže nakonec i propíchnutí plodové vody……PA i studentka dělaly co mohly, aby se porod rozjel a malý sestoupil - rebozo šátek, cviky o postel, cviky na míči (donesly mi všechny velikosti na vyzkoušení), napustily dvakrát vanu s vonnými olejíčky…Nakonec po 10 hodinách od příjmu akutní CS pro nepostupující porod (malý byl moc velký, distokie cervikokorporální, měl i tachikardii na konci dle KTG). Po CS proběhl bonding s tatínkem.

Přístup celého personálu včetně doktorky a anesteziologa perfektní.

Šestinedělí
Sestřičky úžasné, starost maximální, každý se mě neustále ptal jestli něco nepotřebuju, vysvětlena péče o jizvu vícero sestřičkami, stejně tak kojení od vícero laktačních poradkyň, dotazník na duševní zdraví…..prostě kompletní péče. Dva dny mi jídlo nosili do pokoje. Snídaně formou bufetu s výběrem jídla, obědy normální, bufet otevřen téměř nonstop.

Novorozenecké
Osobní a krásný přístup k malému od všech sestřiček. První dva dny mi malého v noci nosily na kojení, potom byl se mnou přes den i noc. Koupání, měření teploty, přebalování atd…krásně ukázáno, malý si koupel užil. Všechna vyšetření vysvětlena, vždy nabídnuto abych šla já nebo manžel jako doprovod k vyšetření.

 

Maminka Petra Junaštíková, leden 2024

Poradna 10/10
Příjem 10/10
Péče při/po porodu 10/10
Šestinedělí 10/10

Z mých zdravotních důvodu, jsem pro porod zvolila porodnice ve Zlíně (UH mame sice blíž, ale Zlín z důvodu neonatologie). Chodila jsem tam už do rizikové poradny(výborná péče, žádná výtka).

Voda praskla sama doma, takže jsme se vydali do porodnice. Na příjmu velice sympatická PA, vyplnění papíru, uložení na porodní box (přestože se tam ten týden malovalo a porodní bylo přestěhováno v jiném patře, nezaznameno, že je něco jinak).

Výborná péče PA u porodu, celou dobu jsem byla snama na boxu a věnovala se mi, ulevovala od bolesti, poranění u porodu minimální. Samotný porod a péče po porodu též naprosto v pořádku.

Na šestinedělí sestřičky (jak dětské tak pro mě) naprostá spokojenost. Poradily, pomohly, vysvětlily, když jsem měla problém nebo měla dotaz.

Za mě maximální spokojenost. ?

VAŠE POCHVALY 2023

Maminka Eliška Krčmářová, prosinec 2023

Porod 10/10
Šestinedělí 10/10
Novorozenecké 100/10

Na příjem na porodní oddělení jsem byla poslána rovnou z kontroly z poradny pro riziková těhotenství (nález 3,5cm, několik hodin trvající velmi slabé kontrakce, vyšší váhový odhad miminka a hlavně cukrovka), s tím, že se rovnou píchne voda a porodíme. Byl to teda trochu šok, ale už jsem to chtěla mít za sebou a tak jsem se s nikým nehádala.

Na příjmu se mě ujal pan PA Alexand Koranda a díky bohu za něj 🙏 Hned si prošel mé porodní přání, probral se mnou mé největší obavy i negativní zkušenosti z předchozího porodu před 3 lety, při vypisování porodopisu jsme si i zažertovali. Díky němu ze mě odpadl veškerý stres, způsobený tím, jak rychle se to všechno děje. Byl mi podán klistýr pro prohřátí a posílení kontrakcí, pak jsem si zalezla do sprchy a pak se šlo rovnou na porodní box. Vzhledem k mému přání porodu do vody byl samozřejmě vybrán box s vanou (porod do vody nakonec bohužel nebyl možný kvůli cukrovce, ale to mi pak už vůbec nevadilo).
Po píchnutí vody šlo všechno velmi rychle. Rozjely se hned silné kontrakce po 2 minutách. Ještě bylo potřeba natočit monitor ( v leže na boku).
PA respektoval mé přání o porod v intimní, soukromé atmosféře, takže nás nechal s manželem co nejvíc spolu o samotě. VV provedeno jen jednou po natočení monitoru (prý sympatických 6cm), potom mi PA nabídl buď polohování na míči, nebo vanu, kterou jsem si nakonec vybrala pro úlevu od bolesti. Do vany byly přidány i aroma olejíčky. Ve vaně přišlo po pár kontrakcích nutkání tlačit, které bylo tak silné, že už nebyl na nic čas. Byla jsem přesunuta zpátky na lůžko a na 2 zatlačení bylo mimčo venku, ani jsem se nestačila vzpamatovat.
Bohužel to bylo tak rychlé, že jsem byla dost poraněná. Šití a následné "ždímání břicha" nebylo vůbec příjemné, dost jsem si u toho zanadávala. Ale všichni byli empatičtí a snažili se mě povzbudit
Mimčo jsem samozřejmě dostala hned na tělo a hned, jak to šlo, jsme jej přikládali k prsu. Manželovi nabídli přestřihnutí pupečníku. Jak to bylo s placentou, kdo mě šil apod. si moc nepamatuju, byla jsem dost v šoku z té rychlosti.
Během celého toho procesu mi bylo ze strany PA, pana Korandy, vše trpělivě vysvětlováno, popisováno co a jak a proč se bude dít, jeho přístup byl opravdu skvělý a empatický. Když bylo potřeba, snažil se odlehčit atmosféru humorem, což je nadhled, který jsem velmi ocenila, sama to tak dělám. Mám pocit, že jsme byli už od začátku prostě na stejné vlně a díky němu budu na porod (i když byl bolestivý a náročný) s láskou vzpomínat. Panečku, to byl fičák! 😅😁

Šestinedělí - jsem na klasickém pokoji, první den sama, od včerejška se "spolubydlící", ale nijak mi to nevadí, rozumíme si.
Po porodu mi kvůli poranění musela být na den zavedena cévka a pytlík na moč, takže jsem nebyla moc pohyblivá, ale sestřičky se vším pomáhali, pomáhali pokaždé na  toaletu (byla jsem z toho pytlíku nervózní a bála jsem se s ním zacházet sama), jídlo jsem během toho dostávala na pokoj. Obecně personál, jak sestry, tak lékaři, jsou všichni moc vstřícní, ve všem vyhoví, nic není problém.
Hladem nestrádáme, je tu celodenně k dispozici raut, snídaně a večeře formou rautu, obědy vařené (klasická, nemocniční strava. Žádná hitparáda, ale jíst se to dá a člověk se může u bufetu docpat třeba vánočkou). Já mám teda kombinovanou dietu (diabetes 2. typu a bezlepková dieta), což tady bohužel "neumí", takže dostávám jen bezlepkovou a co je a není OK v rámci diabetu si musím vyselektovat sama. Ale i tak se snaží mi nabízet aspoň mléčné výrobky bez cukru apod. :)
Veškerá vyšetření, kontroly apod. probíhají na pokoji, nemusím nikam courat.

Novorozenecké - tady nemůžu šetřit chválou! Všichni jsou opravdu skvělí!
V den porodu jsem nebyla úplně ve stavu, abych měla mimčo hned u sebe na pokoji, ale přišla za mnou po nějaké době sestřička jen aby mi řekla, jak se miminku daří, co všechno se s ním děje, prostě aby mě uklidnila. Jak se začalo malé budit, přivezly mi ho na kojení, poté šlo zase za nima, sama bych se o něj kvůli cévce a motání hlavy nepostarala. Po odstranění cévky a ujištění, že jsem v pořádku, jsem dostal miminko na pokoj.
Na kojení se tu moc netlačí (žádné buzení po 2 hodinách, vážení před a po ani podobná buzerace se tu vůbec nekoná). Akorát že mimi bylo v prvních dnech extrémně spavé a nechtělo pořádně sát, byl mu po domluvě se mnou (v podstatě i na moji žádost) podán příkrm (mateřinka stříkačkou přes prst). Téměř všechna vyšetření (která jsou takto možná) miminka včetně vizity jsou prováděna na pokoji, případně i u prsa, když je zrovna kojení. Všechny sestřičky opět velmi ochotné a vstřícné. Není problém jim miminko i na chvíli svěřit do péče, když si člověk chce odpočinout nebo se v klidu najíst apod. Chtěla bych vyzdvihnout koupání tzv. vaničkováním. U mého prvního dítěte před 3 lety (v jiné porodnici) mi miminko tak nešetrně ocákali pod kohoutkem a synek má doteď z koupání trauma. To se se zdejším přístupem absolutně nedá srovnávat. Nové mimčo si vaničkování velmi užilo.
Je znát, že všechny sestřičky jsou vzdělané a informované i skrz kojení, všechny dokážou poradit a hlavně podpořit! Nenarazila jsem zatím na nikoho nesympatického a neusměvavého 🥰

Celkově tu vše probíhá přirozeně, bez stresů, zr strany personálu má člověk dostatek podpory a povzbuzení.

Sice už se těšíme zítra domů, ale můj dojem ze Zlínské porodnice je prostě jen ten nejlepší a moc moc moc všem děkuji za senzační přístup a bezpečné prostředí, do kterého se mohla narodit naše krásná Maruška!!!

 

 

Maminka Bauerová, srpen 2023

Na porodní pokoj jsem si mohla vzít i doprovod, což oceňuji. (Před 9lety v UH mi doprovod PA nedovolila) Cítila jsem se tak dobře, personál byl empatický, vtipný, pozorný, cítila jsem, že to bude všechno v pohodě a nemusím se ničeho bát. Kontrakce přicházely pozvolna, já si to chtěla užít, takže jsem se maximalně napojila na miminko a moje tělo a uzavřela se do pomyslné bubliny. PA mi nabídl zda bych chtěla zapnout aroma lampu, napustit vanu s esenciálními oleji. Vše jsem odkývla, cítila jsem se jak na wellness, naprostá, pohoda, všude vůně bylinek, příjemná hudba... Během vany i mimo ni mi PA točil ozvy ale nerušil mě, respektoval klid a ticho. Aby porod postupoval PA mi nabízel další polohy a také dýchání, nechápu jak, ale jako by byl v mém těle a co nabídnul, to mi pomohlo, naprosto sedlo a zpříjemnilo mi další chvíle. ❤ V průběhu proběhl klystýr, byla možnost i epiduralu, ale ten jsme nakonec nestihli. Mezi tím vším doběhl už i manžel k porodu.

Otevírala jsem se poměrně rychle (první porod 24h.), od 6 cm už to byl docela fičák. Šla jsem do sprchy a nahřívala se sprchou a snažila se prodýchavat silné kontrakce a netlačit. Po celou dobu mě PA i sestra podporovali a povzbuzovali, že si vedu dobře, že to zvládnu, ať jsem v klidu, prodýchávám, netlačím atd.. Pomáhalo mi to. Ségra mi byla stále po ruce a všem doporučuju doprovod, cokoliv bylo potřeba tak zařídila, podala, dopustila vodu, zavolala PA... ❤🙏🏻 Samozřejmě ke mě v průběhu chodila doktorka a kontrolovala nález.

Když už jsem cítila, že miminko jde opravdu ven, tak sestra zavolala PA, vyskočila jsem na lůžko, vyšetřil mě a řekl "rodíme!". Na tohle slovo jsem čekala od rána.. Okamžitě jsem přestala cítit bolest, přestala vnímat okolí, vyčkala na porodní tým a hodila se do pohody. Ani nevím jak dlouho tlačení trvalo, ale nikdo na mě nenaléhal, nikdo mi nenutil léky.. jen mě vedli. Malý se narodil 13:34h. Vše proběhlo naprosto přirozeně a opět s empatickým přístupem. Doktorka s PA čekali na placentu, bez zásahu oxytocinem a také na dotepání pupečníku. Porod byl bez nástřihu, poranění. Proběhl bonding, první přisátí.. Bylo to tak krásné, ale tak. Díky tomuto přístupu a zkušenosti jsem nechala z vědomí odejít zážitek z porodu v UH a konečně na porod myslím jen a jen v dobrém. Určitě jsem na spoustu věcí zapomněla, ale na co nezapomenu je VELKÉ DÍKY PA Alexandr Koranda 🍀❤ a MUDr. Brychtové. 

Novorozenecké a odd. šestinedělí - nikdo nechodil jen tak zbytečně rušit na pokoj. Když bylo něco potřeba, tak sestřičky pomohly a vyhověly požadavkům. Problémy či bolesti nezlehčovaly..

Moc všem děkuji, všichni byli opravdu skvělí. 

Bauerová

 

Maminka Marie Frýdlová, 2022 a 2023

Dobrý den,

Chtěla bych vám poslat recenzi na mé porody ve vaší nemocnici.

První porod byl 26. 9. 2022

Byla jsem velmi spokojená s porodní asistentkou paní Kantovou byla největším andělem a darem co jsem při prvním porodu mohla dostat 🙂. Na oddělení šestinedělí byly sestřičky i uklízečky velmi hodné, se vším mi pomáhali, jak s kojením tak s umývaním miminka, takže nemůžu vytknout vůbec nic.

Druhý porod byl 11.11. 2023

Naprostá spokojenost již podruhé sice se u mě vystřídali 2 porodní asistentky, ale nemůžu říct ani na jednu nic zlého. Byly velmi ochotné a hodné, jen si jména nepamatuji, ale byla jsem naprosto spokojená s jejich prací. Za mě mají porodní asistentky svatou trpělivost s rodičkami a jsou naprosté jedničky.

Na oddělení šestinedělí byly sestřičky moc ochotné, obětavé. Tímm že jsem byla už druhorodička, tak jsem toho moc nepotřebovala, takže jen občas přišly zeptaly se, jestli něco nepotřebuji. Jinak jsme měli s miminkem klid na sbližování a na kojení. Bylo to naprosto úžasné.

Na závěr bych chtěla poděkovat kompletně všem na oddělení jak porodnickém, tak na šestinedělí. Vaše práce je úžasná, jen v tom pokračujte, jste všichni úžasní a já jsem vděčná, že jsem mohla u vás porodit své krásné 2 syny.

S pozdravem
Frýdlová Marie

Zdá se, že používáte
nepodporovaný prohlížeč

Aby Vám tato webová stránka fungovala, potřebujete moderní podporovaný prohlížeč. Pokud používáte Windows 10, máte již nainstalovaný moderní prohlížeč Microsoft Edge, který můžete použít k zobrazení tohto webu.

Microsoft Edge Logo
Microsoft Edge

Moderní prohlížeč od společnosti Microsoft

Součást Windows 10
Mozilla Firefox Logo
Mozilla Firefox

Svobodný prohlížeč se zaměřením na soukromí

Google Chrome Logo
Google Chrome

Nejpoužívanější prohlížeč na světe od Googlu

KNTB logo Budoucnost Baťovky

Nastavení soukromí a cookies

Souhlasem se sdílením dat nám poskytnete informace, které potřebujeme pro zlepšování, analýzu a marketing napříč těmito webovými stránkami. Dále souhlasíte s předáním údajů třetím stranám a mimo EU. Prohlašujeme, že Vámi poskytnuté informace jsou zabezpečeny proti zneužití.

Nastavení soukromí a cookies

Souhlasem se sdílením dat nám poskytnete informace, které potřebujeme pro zlepšování, analýzu a marketing napříč těmito webovými stránkami. Dále souhlasíte s předáním údajů třetím stranám a mimo EU. Prohlašujeme, že Vámi poskytnuté informace jsou zabezpečeny proti zneužití.

Dejte nám prosím vědět, která data nám a našim partnerům dovolíte zpracovat.


Technická data

Trvale zapnuto

Webové stránky potřebují technická data pro správné fungování. Bez těchto dat by nebylo možné například vyhledávat, přehrát video nebo dokončit objednávku v e-shopu.

Analytické a statistické údaje

Analytické a statistické údaje nám pomáhají pochopit, jaké funkce jsou vaše oblíbené, co nám na webu nefunguje, jaké zařízení pro prohlížení stránek používáte a mnoho dalších.