Nastavení soukromí a cookies

Souhlasem se sdílením dat nám poskytnete informace, které potřebujeme pro zlepšování, analýzu a marketing napříč těmito webovými stránkami. Dále souhlasíte s předáním údajů třetím stranám a mimo EU. Prohlašujeme, že Vámi poskytnuté informace jsou zabezpečeny proti zneužití.

Nastavení soukromí a cookies

Souhlasem se sdílením dat nám poskytnete informace, které potřebujeme pro zlepšování, analýzu a marketing napříč těmito webovými stránkami. Dále souhlasíte s předáním údajů třetím stranám a mimo EU. Prohlašujeme, že Vámi poskytnuté informace jsou zabezpečeny proti zneužití.

Dejte nám prosím vědět, která data nám a našim partnerům dovolíte zpracovat.


Technická data

Trvale zapnuto

Webové stránky potřebují technická data pro správné fungování. Bez těchto dat by nebylo možné například vyhledávat, přehrát video nebo dokončit objednávku v e-shopu.

Analytické a statistické údaje

Analytické a statistické údaje nám pomáhají pochopit, jaké funkce jsou vaše oblíbené, co nám na webu nefunguje, jaké zařízení pro prohlížení stránek používáte a mnoho dalších.

KNTB logo

FOTBALISTÉ ZLÍNA A BAŤOVKA ZVOU MUŽE NA PREVENTIVNÍ VYŠETŘENÍ PROSTATY

Fotbalisté prvoligového Fastavu Zlín se připojili k tradiční kampani Movember, která má upozornit zejména muže na rizika onemocnění rakovinou. A společně s Krajskou nemocnicí T. Bati je zvou na preventivní vyšetření prostaty, které bude možné podstoupit ve druhé polovině listopadu v urologické ambulanci Baťovky.
„Rakovina prostaty je nejčastějším zhoubným nádorem u mužů. V České republice jím každý rok onemocní téměř sedm tisíc mužů, což je třikrát více než tomu bylo před dvaceti léty. Podobně jako u jiných typů rakoviny je i u této zcela zásadní, aby byla zachycena co nejdříve. Pokud se to podaří v počátečním stádiu, je velká naděje, že se pacient zcela vyléčí,“ sdělil Martin Kučera, primář urologického oddělení zlínské nemocnice.
Movember je celosvětovou kampaní a jejím symbolem je knír, který muži podporující tuto akci nosí během celého listopadu. S kníry přijdou na vyšetření prostaty i někteří fotbalisté Fastavu. „Jen nosit knír ale nestačí, důležité jsou preventivní prohlídky. Budeme proto rádi, pokud je absolvuje co nejvíce mužů,“ vzkázal kapitán „Ševců“ Tomáš Poznar. S osobní prosbou o účast se připojil i klubový masér Patrik Hučko, jenž má s rakovinou prostaty smutnou zkušenost. „Měl ji můj otec a bohužel na ni před šesti týdny zemřel. Myslím si, že po čtyřicítce jsou preventivní vyšetření velmi důležitá a dokáže mnohdy zachránit životy,“ zdůraznil.  
Fotbalisté Fastavu absolvují vyšetření prostaty v urologické ambulanci Baťovky v úterý 9. listopadu. Zájemci z řad veřejnosti mají k dispozici termíny: 
  • čtvrtek 18.11. 13.30-14:30 (kapacita 5 zájemců)
  • pondělí 22.11. 12.30-13.30 (kapacita 5 zájemců)
  • středa 24.11. 13.30-14:30 (kapacita 5 zájemců)
  • čtvrtek 25.11. 13.00-14:30 (kapacita 10 zájemců)
  • pátek 26.11. 13.30-14.30 (kapacita 5 zájemců)

Vyšetření bude v těchto termínech zdarma. Zájemci se mohou hlásit na telefonním čísle 577 552 858. Urologická ambulance se nachází v přízemí budovy č. 24. .

Zdá se, že používáte
nepodporovaný prohlížeč

Aby Vám tato webová stránka fungovala, potřebujete moderní podporovaný prohlížeč. Pokud používáte Windows 10, máte již nainstalovaný moderní prohlížeč Microsoft Edge, který můžete použít k zobrazení tohto webu.

Microsoft Edge Logo
Microsoft Edge

Moderní prohlížeč od společnosti Microsoft

Součást Windows 10
Mozilla Firefox Logo
Mozilla Firefox

Svobodný prohlížeč se zaměřením na soukromí

Google Chrome Logo
Google Chrome

Nejpoužívanější prohlížeč na světe od Googlu

KNTB logo Budoucnost Baťovky