Nastavení soukromí a cookies

Souhlasem se sdílením dat nám poskytnete informace, které potřebujeme pro zlepšování, analýzu a marketing napříč těmito webovými stránkami. Dále souhlasíte s předáním údajů třetím stranám a mimo EU. Prohlašujeme, že Vámi poskytnuté informace jsou zabezpečeny proti zneužití.

Nastavení soukromí a cookies

Souhlasem se sdílením dat nám poskytnete informace, které potřebujeme pro zlepšování, analýzu a marketing napříč těmito webovými stránkami. Dále souhlasíte s předáním údajů třetím stranám a mimo EU. Prohlašujeme, že Vámi poskytnuté informace jsou zabezpečeny proti zneužití.

Dejte nám prosím vědět, která data nám a našim partnerům dovolíte zpracovat.


Technická data

Trvale zapnuto

Webové stránky potřebují technická data pro správné fungování. Bez těchto dat by nebylo možné například vyhledávat, přehrát video nebo dokončit objednávku v e-shopu.

Analytické a statistické údaje

Analytické a statistické údaje nám pomáhají pochopit, jaké funkce jsou vaše oblíbené, co nám na webu nefunguje, jaké zařízení pro prohlížení stránek používáte a mnoho dalších.

KNTB logo

Fotbalisté FC Zlín se připojují k Movemberu a jdou příkladem

Movember – tedy akci upozorňující na prevenci rakoviny prostaty a varlat – v Krajské nemocnici T. Bati ve Zlíně aktivně a osobně podpoří také zlínští fotbalisté. Ve středu nastoupí na pomyslné hřiště urologické ambulance dokonce celá fotbalová jedenáctka.

 Znamením Movemberu jsou kníry zdobící mužské tváře. „Jen nosit knír ale nestačí, důležité jsou právě preventivní prohlídky, a proto jsme se znova rozhodli, že ji s klukama absolvujeme taky. Budeme rádi, když se k nám připojí i fanoušci a podaří se nám rozšířit povědomí o tomto problému. Vyšetřit se může každý zdarma a bez lékařského doporučení,“ říká Antonín Fantiš, který o prohlídku v KNTB přímo požádal. 

Smutnou zkušenost s touto nemocí mají i někteří lidé ze samotného fotbalového klubu. O to více se snaží této problematice věnovat. „Měl ji můj táta a bohužel na ni zemřel. Myslím si, že po čtyřicítce jsou preventivní vyšetření velmi důležitá a dokážou mnohdy zachránit životy,“ zdůraznil klubový masér Patrik Hučko. 

Fotbalisté Zlína absolvují vyšetření prostaty v urologické ambulanci Baťovky ve středu 8. listopadu. Právě v listopadové středy mohou v čase 14:00-18:00 přijít bez objednání zájemci o preventivní vyšetření prostaty (budova č. 24, 1.NP). Příchozím bude odebrána krev na vyšetření PSA (prostatický specifický antigen). Následně si zavolají do ambulance ohledně výsledku vyšetření (denně od 13:30 - 15:00 hod. na telefonní číslo 577 552 858 nebo 577 552 860).

Zlínský fotbalový klub se rozhodl podpořit Movember i dalšími aktivitami a soutěžemi, například v rámci ligového utkání s FK Jablonec, které se odehraje 11. listopadu v 15 hodin ve Zlíně. Část ze vstupného poputuje na podporu onkologické oddělení v Krajské nemocnici Tomáše Bati ve Zlíně.

zleva fotbalisté FC Zlín Stanislav Dostál, Antonín Fantiš, Vukadin Vukadinović 

 

Zdá se, že používáte
nepodporovaný prohlížeč

Aby Vám tato webová stránka fungovala, potřebujete moderní podporovaný prohlížeč. Pokud používáte Windows 10, máte již nainstalovaný moderní prohlížeč Microsoft Edge, který můžete použít k zobrazení tohto webu.

Microsoft Edge Logo
Microsoft Edge

Moderní prohlížeč od společnosti Microsoft

Součást Windows 10
Mozilla Firefox Logo
Mozilla Firefox

Svobodný prohlížeč se zaměřením na soukromí

Google Chrome Logo
Google Chrome

Nejpoužívanější prohlížeč na světe od Googlu

KNTB logo Budoucnost Baťovky