Nastavení soukromí a cookies

Souhlasem se sdílením dat nám poskytnete informace, které potřebujeme pro zlepšování, analýzu a marketing napříč těmito webovými stránkami. Dále souhlasíte s předáním údajů třetím stranám a mimo EU. Prohlašujeme, že Vámi poskytnuté informace jsou zabezpečeny proti zneužití.

Nastavení soukromí a cookies

Souhlasem se sdílením dat nám poskytnete informace, které potřebujeme pro zlepšování, analýzu a marketing napříč těmito webovými stránkami. Dále souhlasíte s předáním údajů třetím stranám a mimo EU. Prohlašujeme, že Vámi poskytnuté informace jsou zabezpečeny proti zneužití.

Dejte nám prosím vědět, která data nám a našim partnerům dovolíte zpracovat.


Technická data

Trvale zapnuto

Webové stránky potřebují technická data pro správné fungování. Bez těchto dat by nebylo možné například vyhledávat, přehrát video nebo dokončit objednávku v e-shopu.

Analytické a statistické údaje

Analytické a statistické údaje nám pomáhají pochopit, jaké funkce jsou vaše oblíbené, co nám na webu nefunguje, jaké zařízení pro prohlížení stránek používáte a mnoho dalších.

KNTB logo

FESTIVAL BUNDY ZELENÝ PŘINESL ZLÍNSKÉMU ONKOCENTRU PŘES 250 000 KORUN

Rekordní částku 253 000 korun přinesl zlínskému onkocentru III. ročník charitativního festivalu Bundy Zelený. Hlavním cílem festivalu je pomoc pacientům Komplexního onkologického centra Krajské nemocnice T. Bati ve Zlíně. Organizátoři pracovali bez nároku na odměnu, Vojta Nedvěd vzpomínal na zesnulého otce.
Fanoušci country si užívali příjemnou atmosféru festivalu Bundy zelený od pátečního večera až do sobotní půlnoci již tradičně v Zádveřicích u Zlína. Organizátorům se podařilo zajistit hvězdné obsazení od Malina Brothers přes Vojtu Kiďáka Tomáška, Honzu Vančuru až po úžasného Vojtu Nedvěda. Ten velmi emotivně zavzpomínal na svého nedávno zesnulého otce Františka Nedvěda. V samém závěru festivalu si všichni účastníci společně zazpívali ty nejznámější hity slavného písničkáře a společně mu poslali pozdrav do hudebního nebe.
„I když je pro nás finančně velmi náročné zajistit festival po programové stránce, protože musí být stále dotován, jeho hlavní smysl - pomoc pacientům Komplexního onkologického centra KNTB - se nám opět podařilo splnit. Zlínskou onkologii podpoříme v historii festivalu rekordní částkou ve výši 253 tisíc korun,“ řekl Mirek Duroň, hlavní organizátor festivalu.
Tyto finance budou v rámci projektu Pomáháme onkologii použity na zvýšení komfortu pacientů, kteří prožívají nelehké období svého života.
Podle Mirka Duroně se tak vysoké částky podařilo dosáhnout díky finančním darům dlouhodobých partnerů, velmi atraktivní tombole od sponzorů, ale především úžasné partě lidí. „Ti zabezpečovali celý průběh festivalu, včetně zajištění veškerého prodeje jídla a pití v několika stáncích, bez jakéhokoliv nároku na odměnu,“ dodal Duroň.
„Vzhledem k tomu, že na onkologii nikdy nebude dostatek peněz, jsme všichni velmi rádi za letošní úspěšný ročník. A jsme samozřejmě připraveni dále pomáhat,“ doplnil Marek Šikula, jeden ze zakladatelů projektu Pomáháme onkologii a spoluorganizátor akce.
„Společně bychom si přáli, aby se k nám v dalších ročnících připojilo ještě více firem Zlínského kraje a pomohly nám tento již tradiční festival uspořádat. Zároveň děkujeme podpoře Zlínského kraje, který je také partnerem festivalu,“ uzavřeli shodně oba pořadatelé.

Zdá se, že používáte
nepodporovaný prohlížeč

Aby Vám tato webová stránka fungovala, potřebujete moderní podporovaný prohlížeč. Pokud používáte Windows 10, máte již nainstalovaný moderní prohlížeč Microsoft Edge, který můžete použít k zobrazení tohto webu.

Microsoft Edge Logo
Microsoft Edge

Moderní prohlížeč od společnosti Microsoft

Součást Windows 10
Mozilla Firefox Logo
Mozilla Firefox

Svobodný prohlížeč se zaměřením na soukromí

Google Chrome Logo
Google Chrome

Nejpoužívanější prohlížeč na světe od Googlu

KNTB logo Budoucnost Baťovky