Nastavení soukromí a cookies

Souhlasem se sdílením dat nám poskytnete informace, které potřebujeme pro zlepšování, analýzu a marketing napříč těmito webovými stránkami. Dále souhlasíte s předáním údajů třetím stranám a mimo EU. Prohlašujeme, že Vámi poskytnuté informace jsou zabezpečeny proti zneužití.

Nastavení soukromí a cookies

Souhlasem se sdílením dat nám poskytnete informace, které potřebujeme pro zlepšování, analýzu a marketing napříč těmito webovými stránkami. Dále souhlasíte s předáním údajů třetím stranám a mimo EU. Prohlašujeme, že Vámi poskytnuté informace jsou zabezpečeny proti zneužití.

Dejte nám prosím vědět, která data nám a našim partnerům dovolíte zpracovat.


Technická data

Trvale zapnuto

Webové stránky potřebují technická data pro správné fungování. Bez těchto dat by nebylo možné například vyhledávat, přehrát video nebo dokončit objednávku v e-shopu.

Analytické a statistické údaje

Analytické a statistické údaje nám pomáhají pochopit, jaké funkce jsou vaše oblíbené, co nám na webu nefunguje, jaké zařízení pro prohlížení stránek používáte a mnoho dalších.

KNTB logo

Festival Bundy zelený přinesl zlínské onkologii téměř půl milionu korun

V Zádveřovicích u Vizovic se uplynulý víkend konal již 5. ročník charitativního country festivalu Bundy zelený. Zúčastnila se ho ve dvou dnech téměř tisícovka lidí.

 Dvanáct interpretů zvučných jmen z oblasti folk a country přilákalo na festival spoustu lidí z celé Moravy. Podpořili tím dobrou věc a přispěli na Komplexní onkologické centrum Krajské nemocnice T. Bati ve Zlíně. „Chtěl bych poděkovat především projektu Pomáháme onkologii, díky jehož iniciativě jde výtěžek z festivalu přímo na naši onkologii. Jsou stálicí v podpoře onkologických pacientů, kterým tímto dlouhodobě pomáhají. A festival je takovou „třešničkou“ na dortu,“ řekl s úsměvem člen představenstva KNTB Martin Déva, který akci osobně zahájil.

Na festivalu Bundy zelený se podílely také desítky dobrovolníků a podpořila ho řada firem, díky kterým se mohl výtěžek vyšplhat až na konečných 451 tisíc korun. „Letos se nám povedlo přivézt i speciálního hosta, amerického folkového zpěváka Briana Kalince. Návštěvníci si užili také Roberta Křesťana nebo kapelu Folk team. Účast na příštím ročníku letos přislíbil Honza Nedvěd. A zvláštní poděkování patří hejtmanovi Zlínského kraje Radimu Holišovi, který festival osobně podporuje,“ uvedli organizátoři akce Mirek Duroň a Marek Šikula a dodali, že o návštěvníky bylo postaráno nejen zázemím pro auta a stany, ale také výbornou valašskou gastronomií, prémiovou kávou Trobica, širokým výběrem vín z celé Evropy a samozřejmě i pivem z pivovaru Hrádek Slavičín, který je trvalým partnerem festivalu.

Projekt Pomáháme onkologii spojil výtěžek z festivalu Bundy zelený 451 tisíc korun s dalšími vybranými finančními prostředky a celkovou částku 700 tisíc korun věnuje Komplexnímu onkologickému centru KNTB na zakoupení mobilního ultrazvukového systému Versana Active.

Zdá se, že používáte
nepodporovaný prohlížeč

Aby Vám tato webová stránka fungovala, potřebujete moderní podporovaný prohlížeč. Pokud používáte Windows 10, máte již nainstalovaný moderní prohlížeč Microsoft Edge, který můžete použít k zobrazení tohto webu.

Microsoft Edge Logo
Microsoft Edge

Moderní prohlížeč od společnosti Microsoft

Součást Windows 10
Mozilla Firefox Logo
Mozilla Firefox

Svobodný prohlížeč se zaměřením na soukromí

Google Chrome Logo
Google Chrome

Nejpoužívanější prohlížeč na světe od Googlu

KNTB logo Budoucnost Baťovky