Nastavení soukromí a cookies

Souhlasem se sdílením dat nám poskytnete informace, které potřebujeme pro zlepšování, analýzu a marketing napříč těmito webovými stránkami. Dále souhlasíte s předáním údajů třetím stranám a mimo EU. Prohlašujeme, že Vámi poskytnuté informace jsou zabezpečeny proti zneužití.

Nastavení soukromí a cookies

Souhlasem se sdílením dat nám poskytnete informace, které potřebujeme pro zlepšování, analýzu a marketing napříč těmito webovými stránkami. Dále souhlasíte s předáním údajů třetím stranám a mimo EU. Prohlašujeme, že Vámi poskytnuté informace jsou zabezpečeny proti zneužití.

Dejte nám prosím vědět, která data nám a našim partnerům dovolíte zpracovat.


Technická data

Trvale zapnuto

Webové stránky potřebují technická data pro správné fungování. Bez těchto dat by nebylo možné například vyhledávat, přehrát video nebo dokončit objednávku v e-shopu.

Analytické a statistické údaje

Analytické a statistické údaje nám pomáhají pochopit, jaké funkce jsou vaše oblíbené, co nám na webu nefunguje, jaké zařízení pro prohlížení stránek používáte a mnoho dalších.

KNTB logo

Den otevřených dveří zlínské porodnice představí také novinky

Už podruhé v letošním roce připravila Krajská nemocnice T. Bati ve Zlíně Den otevřených dveří zlínské porodnice. 7. listopadu 2023 nabídne zájemcům komentované prohlídky a představí novinky, které uvítají především nastávající maminky.

Den otevřených dveří pořádají Gynekologicko-porodnické a Novorozenecké oddělení KNTB. Uskuteční se 7. listopadu v časech 10:00, 12:00, 14:00 a 16:00 hodin. Sraz zájemců v uvedených časech je vždy u recepce ve vestibulu porodnice (budova č. 31).

„Připravili jsme pro návštěvníky komentované prohlídky všech prostor naší porodnice včetně odborných ambulancí. Chceme jim také představit různé možnosti vedení porodu nebo aktivity typu bylinná napářka, aromaterapie, muzikoterapie, hydroterapie, tejping, rebozo nebo projekt Úsměv mámy,“ popisuje průběh chystané akce vrchní sestra Gynekologicko-porodnického oddělení KNTB  Bc. Ivana Cvičková s tím, že řeč bude také o chystaných nových aktivitách, například centru porodní asistence, které přinese další novinky nastávajícím maminkám a rodičkám.

„Samozřejmě si budeme povídat také o péči o novorozence, bondingu, zájemci si prohlédnou oddělení rooming-in a s tím související individualizovanou péči, k dispozici jim bude také naše laktační poradkyně.“ doplňuje vrchní sestra Novorozeneckého oddělení KNTB Mgr. Marcela Pumprlová.

Pro bližší informace o Dni otevřených dveří ve zlínské porodnici je možné volat na telefonní číslo 577 552 144 (recepce porodnice).

Zdá se, že používáte
nepodporovaný prohlížeč

Aby Vám tato webová stránka fungovala, potřebujete moderní podporovaný prohlížeč. Pokud používáte Windows 10, máte již nainstalovaný moderní prohlížeč Microsoft Edge, který můžete použít k zobrazení tohto webu.

Microsoft Edge Logo
Microsoft Edge

Moderní prohlížeč od společnosti Microsoft

Součást Windows 10
Mozilla Firefox Logo
Mozilla Firefox

Svobodný prohlížeč se zaměřením na soukromí

Google Chrome Logo
Google Chrome

Nejpoužívanější prohlížeč na světe od Googlu

KNTB logo Budoucnost Baťovky