Nastavení soukromí a cookies

Souhlasem se sdílením dat nám poskytnete informace, které potřebujeme pro zlepšování, analýzu a marketing napříč těmito webovými stránkami. Dále souhlasíte s předáním údajů třetím stranám a mimo EU. Prohlašujeme, že Vámi poskytnuté informace jsou zabezpečeny proti zneužití.

Nastavení soukromí a cookies

Souhlasem se sdílením dat nám poskytnete informace, které potřebujeme pro zlepšování, analýzu a marketing napříč těmito webovými stránkami. Dále souhlasíte s předáním údajů třetím stranám a mimo EU. Prohlašujeme, že Vámi poskytnuté informace jsou zabezpečeny proti zneužití.

Dejte nám prosím vědět, která data nám a našim partnerům dovolíte zpracovat.


Technická data

Trvale zapnuto

Webové stránky potřebují technická data pro správné fungování. Bez těchto dat by nebylo možné například vyhledávat, přehrát video nebo dokončit objednávku v e-shopu.

Analytické a statistické údaje

Analytické a statistické údaje nám pomáhají pochopit, jaké funkce jsou vaše oblíbené, co nám na webu nefunguje, jaké zařízení pro prohlížení stránek používáte a mnoho dalších.

KNTB logo

ČLENOVÉ NOVÉHO VEDENÍ ZLÍNSKÉHO KRAJE NAVŠTÍVILI NEMOCNICE A ZAJÍMALI SE O SITUACI V NICH

Všechny krajské nemocnice navštívil během včerejška a dneška hejtman Zlínského kraje Radim Holiš společně s náměstkyní pro zdravotnictví Olgou Sehnalovou a předsedkyní sociálního výboru Alenou Gajdůškovou. Do nemocnice ve Vsetíně a ve Valašském Meziříčí zavítal také radní Zbyněk Fojtíček s darem od občanů a dobrovolných hasičů Bystřičky.

„Osobně jsme se seznámili s vedením krajských nemocnic. Hlavní bylo velké poděkování zdravotníkům za zvládání současné situace v době, která naše zdravotnictví těžce zkouší. Zároveň to byla naše první cesta po nemocnicích, abychom si udělali představu, jak fungují, a mohli tak co nejrychleji začít pracovat s expertními týmy na urychleném vytvoření koncepce krajského zdravotnictví,“ řekl hejtman Radim Holiš.
 
Návštěva ve Vsetínské a Valašskomeziříčské nemocnici byla spojena také s předáním daru pro zdravotníky, zorganizovaného obcí Bystřička, v níž starostuje nový krajský radní Zbyňek Fojtíček.
 
„Tento nápad vzešel od mého kolegy místostarosty Petra Rudoleckého, který je v naší obci zároveň předsedou sdružení dobrovolných hasičů. A protože máme i mezi našimi lidmi pracovníky přímo z první linie, chtěli jsme jim pomoci. Uspořádali jsme ve spolupráci s hasiči sbírku a nakoupili potřebné věci, které jsme rovným dílem rozdělili do nemocnic ve Vsetíně a ve Valašském Meziříčí,“ řekl radní Zbyněk Fojtíček.
 
Občané Bystřičky vybrali peníze, za něž byly pořízeny propisky, bavlněné ponožky, ručníky a další předměty, které mají nyní ve špitálech velkou spotřebu. „Předali jsme dar v hodnotě 35 tisíc korun. Pamatovali jsme také na různé dobroty, jako jsou nápoje, káva, tyčinky i vitamíny k dodání energie pro zdravotníky,“ doplnil Zbyněk Fojtíček.
 
(tisková zpráva Zlínského kraje)
Zdá se, že používáte
nepodporovaný prohlížeč

Aby Vám tato webová stránka fungovala, potřebujete moderní podporovaný prohlížeč. Pokud používáte Windows 10, máte již nainstalovaný moderní prohlížeč Microsoft Edge, který můžete použít k zobrazení tohto webu.

Microsoft Edge Logo
Microsoft Edge

Moderní prohlížeč od společnosti Microsoft

Součást Windows 10
Mozilla Firefox Logo
Mozilla Firefox

Svobodný prohlížeč se zaměřením na soukromí

Google Chrome Logo
Google Chrome

Nejpoužívanější prohlížeč na světe od Googlu

KNTB logo Budoucnost Baťovky