Nastavení soukromí a cookies

Souhlasem se sdílením dat nám poskytnete informace, které potřebujeme pro zlepšování, analýzu a marketing napříč těmito webovými stránkami. Dále souhlasíte s předáním údajů třetím stranám a mimo EU. Prohlašujeme, že Vámi poskytnuté informace jsou zabezpečeny proti zneužití.

Nastavení soukromí a cookies

Souhlasem se sdílením dat nám poskytnete informace, které potřebujeme pro zlepšování, analýzu a marketing napříč těmito webovými stránkami. Dále souhlasíte s předáním údajů třetím stranám a mimo EU. Prohlašujeme, že Vámi poskytnuté informace jsou zabezpečeny proti zneužití.

Dejte nám prosím vědět, která data nám a našim partnerům dovolíte zpracovat.


Technická data

Trvale zapnuto

Webové stránky potřebují technická data pro správné fungování. Bez těchto dat by nebylo možné například vyhledávat, přehrát video nebo dokončit objednávku v e-shopu.

Analytické a statistické údaje

Analytické a statistické údaje nám pomáhají pochopit, jaké funkce jsou vaše oblíbené, co nám na webu nefunguje, jaké zařízení pro prohlížení stránek používáte a mnoho dalších.

KNTB logo

O oddělení

Chirurgické oddělení poskytuje nepřetržitou akutní i elektivní specializovanou a superspecializovanou chirurgickou péči pro obyvatele nejen Zlínského kraje.

V rámci regionu má dominantní postavení především v abdominální, cévní, koloproktologické a gastroenterologické chirurgii, v dětské chirurgii, provozuje chirurgii štítné žlázy a prsu, kooperuje s traumatologií na ošetření hrudních a břišních úrazů. Nad rámec regionu ošetřuje nemocné s hrudně-chirurgickou a onkologickou problematikou. Poskytujeme péči i v oblasti plastické a rekonstrukční chirurgie.

Pro chirurgicky nemocné je k dispozici technika samostatných diagnostických pracovišť, k samotné chirurgické léčbě slouží moderní operační technika centrálních operačních sálů. Chirurgičtí nemocní vyžadující intenzívní péči a jsou hospitalizování na Oddělení anestezie, resuscitace a intenzivní péče operačních oborů.

Lůžková část má k dispozici 65 lůžek ve dvou jednotkách. Každý pokoj má samostatnou předsíň a sociální zařízení.

Chod chirurgického oddělení zajišťuje 15 stálých lékařů a 3 smluvní lékaři. Osm z nich s atestací II. stupně v chirurgii, z toho jeden s atestací v dětské chirurgii, tři s atestací v cévní chirurgii, jeden s atestací hrudní chirurgie, jeden s atestací v plicní chirurgii, jeden s evropskou atestací v kardiovaskulární a hrudní chirurgii a jeden s evropskou atestací v chirurgické onkologii. Dále sedm s atestací I. stupně v chirurgii (z toho čtyři s atestem samostatně pracujících chirurgů). O pacienty pečuje 24 sester a 11 sanitářů.

Zdá se, že používáte
nepodporovaný prohlížeč

Aby Vám tato webová stránka fungovala, potřebujete moderní podporovaný prohlížeč. Pokud používáte Windows 10, máte již nainstalovaný moderní prohlížeč Microsoft Edge, který můžete použít k zobrazení tohto webu.

Microsoft Edge Logo
Microsoft Edge

Moderní prohlížeč od společnosti Microsoft

Součást Windows 10
Mozilla Firefox Logo
Mozilla Firefox

Svobodný prohlížeč se zaměřením na soukromí

Google Chrome Logo
Google Chrome

Nejpoužívanější prohlížeč na světe od Googlu

KNTB logo Budoucnost Baťovky