KNTB logo

Blízko urgentního příjmu KNTB vznikla v obou směrech nová zastávka MHD

Autobusová linka č. 38 začne od 1. července zastavovat v obou směrech v blízkosti urgentního příjmu KNTB na Havlíčkově nábřeží. Zvýší se také počet spojů. Zastávky s názvem „Baťova nem.-pohotovost“ zkrátí pacientům i zaměstnancům docházkovou vzdálenost do východní části areálu nemocnice, a to nejen z centra Zlína, ale také od odstavného parkoviště v Přílukách. 

Na autobusové lince č. 38, která spojuje tovární areál v centru Zlína s Baťovou nemocnicí, okružní křižovatkou v průmyslové zóně v Přílukách a točnou Za Kapličkou v Přílukách, se zvýší počet spojů tak, že v centrální části Zlína po zastávku Baťova nemocnice-vozovna budou autobusy jezdit po 15 minutách po celý den, v úseku mezi vozovnou a Příluky, resp. točnou Za Kapličkou, bude interval mezi spoji 30 minut. Jízdní řád byl tvořen ve spolupráci s vedením nemocnice, aby byla zajištěna návaznost pracovní doby zaměstnanců na odjezdy spojů.

„Pacientům či návštěvníkům pacientů to zkrátí docházkovou vzdálenost do východní části areálu nemocnice, a to nejen z centra Zlína, ale také přímo od odstavného parkoviště u nového mostu přes Dřevnici a železniční trať v Přílukách,“ uvedl vedoucí dispečer Dopravní společnosti Zlín Otrokovice Jan Tesař a dodal: "Dopravní společnost Zlín – Otrokovice tak vyšla vstříc požadavkům cestujících i vedení nemocnice. Toto posílení dopravy bude zvlášť důležité v příštím roce, kdy má začít na jaře stavební rekonstrukce Havlíčkova nábřeží a kdy zde ubudou možnosti parkování. Autobus linky 38 zajistí pravidelný půlhodinový interval pro přepravu lidí, kteří místo u nemocnice zaparkují svůj automobil již v Přílukách."

Zdá se, že používáte
nepodporovaný prohlížeč

Aby Vám tato webová stránka fungovala, potřebujete moderní podporovaný prohlížeč. Pokud používáte Windows 10, máte již nainstalovaný moderní prohlížeč Microsoft Edge, který můžete použít k zobrazení tohto webu.

Microsoft Edge Logo
Microsoft Edge

Moderní prohlížeč od společnosti Microsoft

Součást Windows 10
Mozilla Firefox Logo
Mozilla Firefox

Svobodný prohlížeč se zaměřením na soukromí

Google Chrome Logo
Google Chrome

Nejpoužívanější prohlížeč na světe od Googlu

KNTB logo Budoucnost Baťovky

Nastavení soukromí a cookies

Souhlasem se sdílením dat nám poskytnete informace, které potřebujeme pro zlepšování, analýzu a marketing napříč těmito webovými stránkami. Dále souhlasíte s předáním údajů třetím stranám a mimo EU. Prohlašujeme, že Vámi poskytnuté informace jsou zabezpečeny proti zneužití.

Nastavení soukromí a cookies

Souhlasem se sdílením dat nám poskytnete informace, které potřebujeme pro zlepšování, analýzu a marketing napříč těmito webovými stránkami. Dále souhlasíte s předáním údajů třetím stranám a mimo EU. Prohlašujeme, že Vámi poskytnuté informace jsou zabezpečeny proti zneužití.

Dejte nám prosím vědět, která data nám a našim partnerům dovolíte zpracovat.


Technická data

Trvale zapnuto

Webové stránky potřebují technická data pro správné fungování. Bez těchto dat by nebylo možné například vyhledávat, přehrát video nebo dokončit objednávku v e-shopu.

Analytické a statistické údaje

Analytické a statistické údaje nám pomáhají pochopit, jaké funkce jsou vaše oblíbené, co nám na webu nefunguje, jaké zařízení pro prohlížení stránek používáte a mnoho dalších.