Nastavení soukromí a cookies

Souhlasem se sdílením dat nám poskytnete informace, které potřebujeme pro zlepšování, analýzu a marketing napříč těmito webovými stránkami. Dále souhlasíte s předáním údajů třetím stranám a mimo EU. Prohlašujeme, že Vámi poskytnuté informace jsou zabezpečeny proti zneužití.

Nastavení soukromí a cookies

Souhlasem se sdílením dat nám poskytnete informace, které potřebujeme pro zlepšování, analýzu a marketing napříč těmito webovými stránkami. Dále souhlasíte s předáním údajů třetím stranám a mimo EU. Prohlašujeme, že Vámi poskytnuté informace jsou zabezpečeny proti zneužití.

Dejte nám prosím vědět, která data nám a našim partnerům dovolíte zpracovat.


Technická data

Trvale zapnuto

Webové stránky potřebují technická data pro správné fungování. Bez těchto dat by nebylo možné například vyhledávat, přehrát video nebo dokončit objednávku v e-shopu.

Analytické a statistické údaje

Analytické a statistické údaje nám pomáhají pochopit, jaké funkce jsou vaše oblíbené, co nám na webu nefunguje, jaké zařízení pro prohlížení stránek používáte a mnoho dalších.

KNTB logo

Během silvestrovské noci ošetřili zdravotníci přes padesát pacientů, mezi nimi i opilé či popálené děti

Zranění po pádu v opilosti, otravy alkoholem u dětí, popáleniny od pyrotechniky, ale například i amputovaný článek prstu museli během silvestrovské noci ošetřit zdravotníci ve čtyřech nemocnicích Zlínského kraje. Jen od půlnoci do šesté hodiny ranní pečovali o více než padesátku pacientů, zdravotníci i přesto hodnotí průběh letošních oslav příchodu nového roku jako standardní nebo i klidnější oproti rokům předešlým.

Na urgentním příjmu Krajské nemocnice Tomáše Bati ve Zlíně ošetřili od půlnoci do ranních hodin celkem 16 pacientů. „Měli jsme tu i těžké zranění při autonehodě, ošetřovali jsme také osmileté dítě popálené na hlavě od zábavní pyrotechniky, jinak šlo většinou o méně závažná poranění. Přijali jsme ale i několik lidí s akutní otravou alkoholem, mezi nimi i několik dětí, přičemž nejmladší mělo teprve jedenáct let,“ popsal Michal Pisár, primář Oddělení urgentního příjmu Krajské nemocnice T. Bati.

V Uherskohradišťské nemocnici pečovali zdravotníci od půlnoci o 14 lidí, většinou šlo o úrazy hlavy způsobené pády v opilosti nebo zranění při potyčce rovněž pod vlivem alkoholu. Ve Vsetínské nemocnici bylo ošetřeno 12 lidí, vedle úrazů po pádu také tři popáleniny od silvestrovských rachejtlí, z nichž nejzávažnější se týkala patnáctiletého mladíka, který přišel o jeden článek prstu na ruce. V péči lékařů byl také muž s drobným poraněním oka nebo další zraněný při napadení. Na chirurgii v Kroměřížské nemocnici bylo ošetřeno také 12 pacientů většinou v souvislosti s požitím alkoholu a také s bolestmi břicha. Na Protialkoholní a protitoxikomanické záchytné stanici Kroměřížské nemocnice bylo od 15. hodiny odpolední na Silvestra do čtvrté hodiny ranní na Nový rok přijato celkem pět mužů a jedna žena.

PROHLÉDNĚTE SI NAŠI GALERII

Zdá se, že používáte
nepodporovaný prohlížeč

Aby Vám tato webová stránka fungovala, potřebujete moderní podporovaný prohlížeč. Pokud používáte Windows 10, máte již nainstalovaný moderní prohlížeč Microsoft Edge, který můžete použít k zobrazení tohto webu.

Microsoft Edge Logo
Microsoft Edge

Moderní prohlížeč od společnosti Microsoft

Součást Windows 10
Mozilla Firefox Logo
Mozilla Firefox

Svobodný prohlížeč se zaměřením na soukromí

Google Chrome Logo
Google Chrome

Nejpoužívanější prohlížeč na světe od Googlu

KNTB logo Budoucnost Baťovky