Nastavení soukromí a cookies

Souhlasem se sdílením dat nám poskytnete informace, které potřebujeme pro zlepšování, analýzu a marketing napříč těmito webovými stránkami. Dále souhlasíte s předáním údajů třetím stranám a mimo EU. Prohlašujeme, že Vámi poskytnuté informace jsou zabezpečeny proti zneužití.

Nastavení soukromí a cookies

Souhlasem se sdílením dat nám poskytnete informace, které potřebujeme pro zlepšování, analýzu a marketing napříč těmito webovými stránkami. Dále souhlasíte s předáním údajů třetím stranám a mimo EU. Prohlašujeme, že Vámi poskytnuté informace jsou zabezpečeny proti zneužití.

Dejte nám prosím vědět, která data nám a našim partnerům dovolíte zpracovat.


Technická data

Trvale zapnuto

Webové stránky potřebují technická data pro správné fungování. Bez těchto dat by nebylo možné například vyhledávat, přehrát video nebo dokončit objednávku v e-shopu.

Analytické a statistické údaje

Analytické a statistické údaje nám pomáhají pochopit, jaké funkce jsou vaše oblíbené, co nám na webu nefunguje, jaké zařízení pro prohlížení stránek používáte a mnoho dalších.

KNTB logo

11 škol Zlínského kraje běhalo pro zlínskou onkologii

11 škol Zlínského kraje běhalo pro zlínskou onkologii. Zapojila se široká veřejnost s dobrým srdcem

Dvacet dní, více než 3 200 účastníků a téměř 48 tisíc kilometrů. Od finančních partnerů pak za každý kilometr koruna. Žáci a zaměstnanci 11 středních škol Zlínského kraje a široká veřejnost s dobrým srdcem napříč generacemi běhala a chodila „S puštíkem“ pro zlínskou onkologii.

Projekt „Pomáháme pohybem aneb Puštík pro onkologii“ navázal na loňskou úspěšnou sportovní akci, která na zvířata v ZOO Zlín vynesla částku 94 000 Kč. Byla to totiž právě zlínská Obchodní akademie, která projekt „Pomáháme pohybem aneb Puštík pro onkologii“ vytvořila a inspirovala tak další střední školy Zlínského kraje a širokou veřejnost k pohybu a dobrému skutku.

Letošní ročník podpořilo 11 středních škol Zlínského kraje. Školy mezi sebou sice soupeřily, ale zároveň se vydaly společně k vysněnému cíli – pomoci Komplexnímu onkologickému centru Zlín. Účastníci přihlášení do bezplatné verze aplikace Strava, která zaznamenává kilometry absolvované během či chůzí se statusem „run“, vyběhali a vychodili téměř 48 tisíc kilometrů a získají od partnerů pro zlínskou onkologii patrně stejnou částku v korunách. Nebo možná i více.

„Finanční partneři výzvy přislíbili Komplexnímu onkologickému centru Zlín a ZOO Zlín částku, která odpovídá koruně za každý naběhaný kilometr,“ naznačila výsledek dobrého skutku v korunách Helena Čermáková, ambasadorka akce a Miss ČR 2021 s tím, že finanční partneři akce jsou ze skvělých výkonů škol natolik nadšeni, že chtějí být se svým finančním darem ještě štědřejší. „Nechejme se překvapit a těšme se tentokrát na jejich výkon! Ten bude odhalen 12. května při slavnostním vyhlášení v Krajské nemocnici T. Bati ve Zlíně. Gratulace už teď ale putuje každému, kdo byl v akci s námi,“ dodala Helena Čermáková.

Navázat na úspěch loňského ročníku bylo podle ředitele Obchodní akademie Zlín Petra Bělašky zavazující. „Nicméně žáci všech středních škol ukázali, že se dá na mladé naděje spolehnout, a svými výkony jednoznačně předčili očekávání,“ nešetřil chválou zejména na adresu žáků ředitel Petr Bělaška. „Chtěl bych vyzdvihnout zejména výkon našich Srdcařů, kteří se dokonce stali zcela nejúspěšnějším clubem ze všech. Vyhrál podle mě ale každý, kdo svým úsilím přispěl k podpoře zlínské onkologie a ZOO Zlín a srdečně jim za to děkuji,“ dodal ředitel Obchodní akademie Zlín.

Na prvním místě dobročinného klání se tedy umístila Obchodka Zlín, druhá příčka patří Gymnáziu TGM a bronzovou pozici na bedně vítězů obsadila SZŠ Zlín.

Finanční dar ve výši 8 000 Kč bude věnován ZOO Zlín a veškeré finance získané nad tento rámec připadnou Komplexnímu onkologickému centru Zlín.

Zdá se, že používáte
nepodporovaný prohlížeč

Aby Vám tato webová stránka fungovala, potřebujete moderní podporovaný prohlížeč. Pokud používáte Windows 10, máte již nainstalovaný moderní prohlížeč Microsoft Edge, který můžete použít k zobrazení tohto webu.

Microsoft Edge Logo
Microsoft Edge

Moderní prohlížeč od společnosti Microsoft

Součást Windows 10
Mozilla Firefox Logo
Mozilla Firefox

Svobodný prohlížeč se zaměřením na soukromí

Google Chrome Logo
Google Chrome

Nejpoužívanější prohlížeč na světe od Googlu

KNTB logo Budoucnost Baťovky