Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací
Souhlasím

Oddělení urgentního příjmu

Oddělení urgentního příjmu

Oddělení urgentního příjmu

Jakou péči poskytujeme

Na Oddělení urgentního příjmu (OUP) Emergency room (ER) jsou přijímáni pacienti primárně ošetřeni zdravotnickou záchrannou službou (ZZS), kteří jsou přímo ohroženi na životě, a to z nejrůznějších příčin. Péči o pacienty zajišťují lékaři (intenzivisté, traumatologové, neurologové, chirurgie a urologie), všeobecné sestry, zdravotničtí záchranáři a sanitáři OUP. Nepřetržitě je dostupná konziliární služba lékařů chirurgických oborů: chirurgie (hrudní, cévní), ortopedie, urologie, neurochirurgie, stomatochirurgie), interních oborů (kardiologie, interna) a komplementu (zobrazovacích metod a radiologie, biochemie, hematologie, mikrobiologie atd.).
Kromě pacientů přivážených ZZS OUP Emergency room ošetřuje i pacienty, kteří se dostavili pro akutní obtíže sami nebo v doprovodu blízkých na úsek OUP Akutní ambulance a jejich stav vyžaduje monitoraci a urgentní péči.
Oddělení pracuje v nepřetržitém provozu sedm dní v týdnu.

Facebook Twitter Instagram LinkedIn