Kožní oddělení

Kožní oddělení

Kožní oddělení
V kožním oddělení je zajišťována komplexní diagnostická i léčebná péče pro celé spektrum onemocnění kožních i pohlavních.
Největší podíl tvoří nemocní s lupénkou, bércovými vředy a ekzémová a alergická onemocnění kůže. Pro tyto pacienty je zajištěno nejmodernější léčebné spektrum zevní terapie včetně léčebných koupelí a ozáření v léčebných soláriích.

Máme k dispozici pět celotělových moderních zářičů obsahujících všechny potřebné terapeutické vlnové délky. K výkonům korektivní dermatologie (drobné excise névů, stařeckých bradavic či fibromků) máme k dispozici zákrokový sálek.
Pro potřeby celého Zlínského kraje bylo výborem odborné společnosti od r. 2009 v kožním oddělení ustanoveno centrum biologické léčby těžké psoriasy (injekční léčba monoklonálními protilátkami).

K diagnostice alergických onemocnění jsou k dispozici sady speciálních alergenů k testování epikutánními testy.
Pro nemocné s pohlavními chorobami jsou zajištěny izolační pokoje.
K léčbě onemocnění žil a mízního systému jsme vybaveni třemi přístroji pro pneumatickou kompresi a provádíme manuální lymfodrenáž.
K diagnostice pigmentových nádorových onemocnění kůže používáme moderní digitální dermatoskop k vyšetření pigmentových névů a nádorů kůže.

Napište nám své připomínky, náměty, názory. 

S dotazy týkajícími se Vašeho zdraví se obracejte telefonicky přes odkaz Kontakty nebo Ambulance konkrétního oddělení.

   

Pro odeslání dotazu vyplňte prosím následující kód:
Captcha
Položky označené (*) jsou povinné.