Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací
Souhlasím

Kožní oddělení

Kožní oddělení

Kožní oddělení
Kožní oddělení poskytuje komplexní diagnostickou i léčebnou péči v celém spektru onemocnění kožních a pohlavních.

Největší podíl tvoří nemocní s lupénkou, bércovými vředy, ekzémová a alergická onemocnění kůže. Pro tyto pacienty je zajištěno nejmodernější léčebné spektrum zevní terapie včetně léčebných koupelí a ozáření v léčebných soláriích. Máme k dispozici pět celotělových moderních zářičů obsahujících všechny potřebné terapeutické vlnové délky.

K diagnostice alergických onemocnění jsou k dispozici sady speciálních alergenů k testování epikutánními testy.

K diagnostice pigmentových onemocnění kůže, především pigmentových névů a kožních nádorů, používáme při vyšetření moderní digitální dermatoskop.

K léčbě onemocnění žil a mízního systému jsme vybaveni třemi přístroji pro pneumatickou kompresi a provádíme manuální lymfodrenáže. Pro nemocné s pohlavními chorobami jsou zajištěny izolační pokoje.

K výkonům korektivní dermatologie (drobné excize névů, stařeckých bradavic či fibromků) máme k dispozici zákrokový sálek. Zde také v odpoledních hodinách provádíme chemický peeling kyselinou glykolovou a kyselinou salicylovou.

Pro potřeby celého Zlínského kraje bylo výborem odborné společnosti od r. 2009 v kožním oddělení ustanoveno centrum biologické léčby těžké psoriázy a od r. 2015 centrum biologické léčby těžké urtikárie.

Napište nám své připomínky, náměty, názory. 

S dotazy týkajícími se Vašeho zdraví se obracejte telefonicky přes odkaz Kontakty nebo Ambulance konkrétního oddělení.

   

Pro odeslání dotazu vyplňte prosím následující kód:
Captcha
Položky označené (*) jsou povinné.