Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací
Souhlasím

ARCHIV TISKOVÝCH ZPRÁV

Zlínská onkologie získala téměř sto tisíc korun

28.11.2016

Symbolické šeky na celkem 98 650 korun obdrželo onkologické oddělení zlínské Krajské nemocnice T. Bati, a. s. (KNTB). Na slavnostním večeru minulý týden je převzali primář oddělení Milan Kohoutek a vrchní sestra Bohumila Vojtová z rukou partnerů projektu bílovické společnosti OFSITO „Pomáhejte s námi onkologii“.

„Jsme opravdu rádi, že OFSITO organizuje akce s cílem pomoci našim onkologickým pacientům. V současnosti získává finance na nákup ultrazvukového přístroje, který je určen pro diagnostické snímkování těla,“ řekl primář Kohoutek.

„Cestovatel Richard Jaroněk měl ve Zlíně výstavu fotografií a z jejich dražby předal šek na 28 630 korun. Šek na 40 000 korun byl od majitele společnosti OFSITO Jiřího Křístka a šek na 30 000 korun od dalšího partnera projektu, společnosti E-Gaming,” upřesnil ředitel bílovické firmy Marek Šikula.

Díky těmto částkám se podle něho stav konta vyšplhal na více než 231 000 korun. “Velmi razantně jsme se přiblížili k cíli projektu, kterým je nákup diagnostického přístroje Site-Rite 8 k provádění snímkování lidského těla. Vážíme si všech, kteří nás v projektu podporují,” dodal.

28. 11. 2016
Karla Havlíková
tisková mluvčí KNTB
(Foto: MK)


Ředitel M. Šikula (vlevo), vrchní sestra B. Vojtová a primář M. Kohoutek.
Youtube Facebook Twitter Instagram LinkedIn