Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací
Souhlasím

Zákaz návštěv ve zlínské nemocnici stále trvá

16.3.2018

Podle informací Krajské hygienické stanice Zlínského kraje eviduje zlínský okres zvýšení nemocnosti chřipkou o 28% oproti minulému týdnu. Nejvyšší počty nemocných jsou však v okrese Kroměříž.

Z důvodu nadále přetrvávajících a narůstajících počtů onemocnění chřipkou v okresech Zlín a Kroměříž tak krajská hygiena stále ponechala v Kroměřížské nemocnici a v Krajské nemocnici T. Bati v platnosti zákaz návštěv. „ My samozřejmě evidujeme výjimky, kdy se po předchozí domluvě s ošetřujícím personálem daného oddělení může striktně zdravý člověk podívat za svým hospitalizovaným příbuzným,“ uvedl MUDr. Jozef Macko, náměstek pro léčebně preventivní péči KNTB a dodal, že by však mělo být v zájmu příbuzných, aby k již nemocnému hospitalizovanému člověku „nezanesli“ další infekci nebo viry.

Krajská hygienická stanice Zlínského kraje informuje zdravotnická zařízení o vydání doporučení k zákazu návštěv či zrušení zákazu vždy v pátek. Nové informace tedy můžeme očekávat zase za týden.


Youtube Facebook Twitter Instagram LinkedIn