Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací
Souhlasím

ARCHIV TISKOVÝCH ZPRÁV

Výrobky dílen ERGO Zlín měly v nemocnici úspěch, koupily si je desítky lidí

29.11.2013

Velký úspěch měly výrobky klientů chráněných dílen ERGO Lazy Zlín, které dnes byly k mání na prodejní výstavě ve zlínské Krajské nemocnici T. Bati, a. s. (KNTB). Voňavé svíčky různých tvarů, keramické aromalampy, hrníčky či prasátka – pokladničky, podnosy z proutí ve tvaru zvonku, kapříci, andělíčci nebo hvězdy z keramiky a další předměty připomínající Vánoce si nejen zaměstnanci nemocnice kupovali pro sebe nebo jako vánoční dárek pro své blízké a známé.

„Každý, kdo si na prodejní výstavě něco koupil, tak podpořil činnost chráněných dílen. Získané peníze používá ERGO k dalšímu chodu svého zařízení. Těší nás, že je o tyto akce stále velký zájem. Pomáháme je v prostorách nemocnice organizovat už přes 10 let, vždy před velikonočními a vánočními svátky,“ sdělila Marcela Piknová, vedoucí fyzioterapeutka rehabilitačního oddělení KNTB, které s nápadem takto ERGO podporovat před lety přišlo.

29. 11. 2013
Karla Havlíková
tisková mluvčí KNTB
(Foto: hav)

    Zájem o výrobky klientů dílen ERGO byl jako každý rok velký.Youtube Facebook Twitter Instagram LinkedIn