Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací
Souhlasím

ARCHIV TISKOVÝCH ZPRÁV

Výbor pro zdravotnictví Poslanecké sněmovny ČR navštívil zlínskou nemocnici

4.11.2015

Zlínskou Krajskou nemocnici T. Bati, a. s. (KNTB), dnes navštívil výbor pro zdravotnictví Poslanecké sněmovny Parlamentu České republiky. Jeho členové v doprovodu ředitele KNTB Pavla Calábka a náměstka hejtmana Zlínského kraje Lubomíra Nečase si prohlédli přístavbu pro druhý lineární urychlovač pro Komplexní onkologické centrum. Návštěva nemocnice byla součástí programu výjezdního zasedání výboru do Zlínského kraje.
    
„Vedení KNTB informovalo o vývoji hospodaření, realizovaných i budoucích investicích, například o výstavbě centrálního objektu, probírali jsme také otázku obnovy statutu traumatologického centra. Hosté se zajímali o další přístavby pro přístroje komplexního onkologického centra, hovořili jsme také o vzdělávacím systému zdravotníků a dalších záležitostech v oblasti zdravotnictví,“ sdělil ředitel Calábek.


4. 11. 2015
Karla Havlíková
Tisková mluvčí KNTB
(Foto: hav)Výbor pro zdravotnictví PS PČR při jednání s vedením KNTB.


 Zleva: předseda výboru prof. MUDr. Rostislav Vyzula, CSc., primář onkologie KNTB MUDr. Milan Kohoutek, ředitel KNTB Ing. P. Calábek a člen výboru doc. MUDr. Bohuslav Svoboda, CSc.


 Zleva: náměstek pro lékařskou péči KNTB MUDr. Jozef Macko, Ph.D., prof. MUDr. R. Vyzula, CSc., MUDr. M. Kohoutek a Ing. P. Calábek.

 Youtube Facebook Twitter Instagram LinkedIn