Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací
Souhlasím

Videopřenos přiblížil spalničky v Evropě

28.6.2017

I lékaři mají svůj závěr školního – vzdělávacího - roku. Na půdě nemocnice se uskutečnil poslední odborný seminář lékařů intenzivistů před prázdninami. Jednalo se o videopřenos přednášky MUDr. Jiřího Wallenfelse, vedoucího Národní jednotky dohledu nad TBC z pražské Nemocnice Na Bulovce a tématem byly Spalničky v Evropě.

Videopřenos se uskutečnil již podruhé, výhodou podobných seminářů je, že daný odborník může odpovídat na dotazy účastníků přímo ze svého pracoviště. Běžné přednášky pro lékaře intenzivisty se konají na půdě Krajské nemocnice T. Bati pravidelně každý druhý týden, často přednášejí odborníci z jiných, většinou fakultních nemocnic. "Každá taková přednáška je přínosná, přináší v rámci celoživotního vzdělávání mezioborové informace pro všechny zúčastněné. Vždy se jedná o pohled daného odborníka na určitou problematiku," uvedl za organizátory seminářů primář ARO Krajské nemocnice T. Bati doc. MUDr. Tomáš Gabrhelík.
Youtube Facebook Twitter Instagram LinkedIn