Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací
Souhlasím

ARCHIV TISKOVÝCH ZPRÁV

V krajské nemocnici připomene vánoční čas výstava chráněných dílen ERGO

21.11.2011

Blížící se vánoční svátky připomene ve zlínské Krajské nemocnici T. Bati, a. s. (KNTB), prodejní výstava chráněných dílen ERGO Lazy Zlín. Akce se uskuteční ve středu 23. listopadu 2011 od 10 do 13 hodin ve výukovém sále v suterénu budovy LDN.

„Nejen zaměstnanci, ale také pacienti a návštěvníci nemocnice si budou moci koupit keramiku, různobarevné voňavé svíčky a další výrobky navozující atmosféru nadcházejících Vánoc. Je to i příležitost pořídit pěkný vánoční dárek,“ sdělila Marcela Piknová, vedoucí fyzioterapeutka rehabilitačního oddělení KNTB, které prodejní výstavy ERGO už několik let pořádá.
„Nad klienty ERGO jsme touto formou převzali jakýsi patronát. Je to určitý způsob charitativní činnosti, protože výtěžek z prodeje produktů ERGO slouží k dalšímu chodu tohoto zařízení,“ vysvětlila Piknová.
Rehabilitační oddělení pomáhá výstavy organizovat už více než 10 let, a to vždy dvakrát ročně – před Vánocemi a před Velikonocemi. O výrobky chráněných dílen ERGO je pokaždé značný zájem.

21.11.2011
Karla Havlíková
Tisková mluvčí KNTBYoutube Facebook Twitter Instagram LinkedIn