Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací
Souhlasím

V KNTB má kontaktní místo pacientská ombudsmanka

14.2.2012

Od 13. února 2012 je v KNTB kontaktní místo pacientské ombudsmanky, a to v  7. patře budovy ředitelství KNTB v místnosti č. 716.

Úřední hodiny zde budou každé první pondělí v měsíci od 9 do 12 hodin a každou třetí středu od 10 do14 hodin.

V pondělní dopoledne zde bude přítomna pacientská ombudsmanka, kterou je místopředsedkyně Senátu ČR PaedDr. Alena Gajdůšková, nebo její spolupracovník, který bude v kanceláři také ve středy.

Lidé za nimi mohou přijít se svými stížnostmi a konzultovat problémy, s kterými se v nemocnici setkali jak v KNTB, tak v ostatních zdravotnických zařízeních nejen Zlínského kraje. Alena Gajdůšková je totiž pacientskou ombudsmanskou pro celou Moravu. Pomáhá problémy řešit, sbírá podněty nebo kontakty pro potřebu konzultací jak v oblasti zdravotnické, tak i právní nebo pro zajištění jiných potřebných informací.

Pro písemné podněty bude u hlavní vrátnice KNTB instalována viditelně označená poštovní schránka. Lidé se mohou na pacientskou ombudsmanku obrátit také prostřednictvím e-mailu, a to na adrese pacientsky.ombudsman@pacienti.cz.
   
Zřízení kontaktního místa má pomoci spory mezi zdravotnickými zařízeními a pacienty řešit efektivněji a hlavně rychleji a navrátit důvěru mezi pacienty a zdravotníky.

14.2.2012
Karla Havlíková
tisková mluvčí KNTB


Youtube Facebook Twitter Instagram LinkedIn