Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací
Souhlasím

ARCHIV TISKOVÝCH ZPRÁV

V areálu zlínské nemocnice se v tomto týdnu rekonstruuje vozovka

1.7.2019

V areálu Krajské nemocnice Tomáše Bati ve Zlíně se od pondělí 1. července do čtvrtka 4. července rekonstruuje vozovka mezi budovami 21 a 13 ve směru od vjezdu z ulice Zálešná až po zatáčku u budovy trafostanice nad lineárním urychlovačem. Ve čtvrtek si práce vyžádají úplné uzavření ulice pro vozidla, a to v čase od 6 do 16 hodin, s výjimkou sanitek. Vozovka bude uzavřena až po budovu porodnice. 

Vjezd do areálu bude ve čtvrtek zajištěn u budovy prádelny a na východní straně areálu. Vstup do přístavby 21A k lineárnímu urychlovači bude primárně přes budovu 21 přes spojovací krček, případně po chodníku na východní straně budovy 21. Za případné komplikace se pacientům a návštěvníkům nemocnice i našim zaměstnancům omlouváme.
 
Postup prací:
 
V pondělí 1. července byla zahájena oprava chodníku a obrubníku podél východní strany budovy č. 21 onkologie. Budou vyměněny rozpadlé silniční obrubníky a lokálně vyrovnána betonová dlažba. Bude prováděno za běžného omezeného provozu vozidel.
 
V úterý 2. července proběhne odfrézování stávající vrstvy asfaltového krytu po betonový podklad. Bude prováděno za omezeného provozu vozidel.
 
Ve středu 3. července bude probíhat ruční vybourávání zbývající stávající vrstvy asfaltového krytu po betonový podklad okolo obrubníků a kanalizačních šachet. Bude prováděno za běžného omezeného provozu vozidel.
 
Ve čtvrtek 4. července od 6 hodin do 8 hodin se provede penetrační nástřik vozovky. Od cca 8 hodin do 11 hodin proběhne pokládka nové finální asfaltové vrstvy vozovky. Poté bude probíhat zrání a cca v 16 hodin bude vozovka zprůjezdněna.
 


Youtube Facebook Twitter Instagram LinkedIn