Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací
Souhlasím

Urogynekologie

Urogynekologie

Pracoviště poskytuje komplexní péči v diagnostice a léčbě poruch dolních cest močových jak v oblasti močové incontinence, tak v oblasti sestupu gynekologických orgánů . dělohy a pochvy.


V oblasti léčby provádí rekonstrukční výkony zaměřené na opravu defektů (sestupů) pánevního dna s využitím všech moderních přístupů, jakými jsou použití síťkových materiálů, využití vlastních tkání pacientky  a miniinvazivního laparoskopického přístupu.


V oblasti diagnostiky pracoviště disponuje všemi moderními prostředky vyšetřování močových potíží a sestupů pánevních orgánů – provádí urodynamické vyšetření, cystoskopii, ultrazvukové funkční i 3D vyšetření, mikrobiologické a chemické vyšetření moči.


Součástí nabízené komplexní péče o urogynekologické pacientky je současně i ambulantní konzultační  péče pro chronické pacientky a předoperační poradenská a indikační činnost pro pacientky vyžadující operační řešení svých obtíží.


Pracoviště se dále zabývá   výzkumem a je školícím centrem.

 

Ordinační hodiny  urogynekologické ambulance  a předoperační indikační ambulance (viz  Ambulance)

Napište nám své připomínky, náměty, názory. 

S dotazy týkajícími se Vašeho zdraví se obracejte telefonicky přes odkaz Kontakty nebo Ambulance konkrétního oddělení.

   

Pro odeslání dotazu vyplňte prosím následující kód:
Captcha
Položky označené (*) jsou povinné.
Youtube Facebook Twitter Instagram LinkedIn